1. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod

10.05.2014   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. KARLOVSKÝ Ondřej, 9190, Dukla B. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
9190
2000
MT Dukla B.
Dukla B.
96.64 0 94.14 0 94.14 60
2. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub, 2000, USK Pha VRZÁŇ Jakub
8687
2000
MT USK Pha
USK Pha
100.45 2 99.02 2 101.026.88/7,353
3. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
8290
2000
USK Pha
USK Pha
101.33 2 101.47 2 103.479.33/9,947
4. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
7671
2000
1 USK Pha
USK Pha
108.48 2 104.98 0 104.9810.84/11,542
5. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
9797
2000
1 USK Pha
USK Pha
105.49 4 102.88 4 106.8812.74/13,538
6. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
9897
2000
1 KK Opava
KK Opava
111.89 2 107.76 2 109.7615.62/16,634
7. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
8585
2000
Dukla B.
Dukla B.
106.58 4 110.73 2 112.7318.59/19,731
8. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
9595
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
113.51 4 111.19 4 115.1921.05/22,428
9. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
7986
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
112.83 2 111.61 4 115.6121.47/22,825
10. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
9090
2000
1 USK Pha
Val.Mez.
111.87 4 0.00 999 999.00 22
11. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
9487
2000
1 SKVS ČB
SKVS ČB
108.97 54 107.35 2 109.3515.21/16,220
12. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
9292
2000
1 USK Pha
Dukla B.
117.51 4 107.91 2 109.9115.77/16,818
13. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
8184
2000
2 RK Troja
RK Troja
114.06 10 110.40 2 112.4018.26/19,416
14. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
6467
2000
2 Kotva B.
S.Žižkov
121.48 2 114.41 0 114.4120.27/21,514
15. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
9292
2000
1 Kralupy
Kralupy
128.63 54 110.85 6 116.8522.71/24,112
16. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
115.64 54 116.70 4 120.7026.56/28,210
17. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
9999
2000
2 USK Pha
USK Pha
120.96 10 111.00 306 130.9636.82/39,19
18. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
9091
2000
2 Klášter.
Klášter.
126.60 12 124.54 8 132.5438.40/40,88
19. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
9192
2000
MT Dukla B.
Dukla B.
95.10 50 0.00 999 145.1050.96/54,17
20. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
9900
2000
2 Olomouc
Olomouc
138.45 8 137.48 56 146.4552.31/55,66
21. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
9898
2000
2 KK Opava
KK Opava
110.26 54 118.14 52 164.2670.12/74,55
22. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
6986
2000
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl