Slalom v Sušici

25.05.2014   Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
95.30 8 94.88 0 94.88 60
2.2/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
102.68 0 100.60 0 100.605.72/6,052
3.1/VMKUČERA Tomáš
MACHUTA Zdeněk
1970
1964
0 RK Troja
Kralupy
104.72 0 100.14 2 102.147.26/7,744
4.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
104.96 0 103.37 8 104.9610.08/10,640
5.1/DMKUNA Václav
CEPEK Matěj
1998
1998
3 SKVS ČB
SKVS ČB
105.51 4 103.48 4 107.4812.60/13,336
6.2/DMSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
118.35 2 115.14 0 115.1420.26/21,432
7.2/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
115.30 2 114.44 2 116.4421.56/22,728
8.3/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
116.35 8 111.47 6 117.4722.59/23,824
9.2/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
118.48 0 119.18 0 118.4823.60/24,920
10.1/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
119.49 2 117.23 2 119.2324.35/25,716
11.3/VSKUČERA Tomáš
POULA Jan
1950
1955
3 Sláv.KV
Sláv.KV
120.49 0 123.15 0 120.4925.61/27,012
12.2/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
119.30 2 120.88 2 121.3026.42/27,811
13.1/KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
120.98 8 117.78 4 121.7826.90/28,410
14.1/ZSPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
122.90 8 120.31 4 124.3129.43/31,09
15.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie
VRBOVÁ Alexandra
2001
2000
0 Sušice
Horš.Týn
134.60 6 124.77 2 126.7731.89/33,68
16.3/VKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
134.58 4 127.59 0 127.5932.71/34,57
17.4/VČERVENKA Jaroslav
ČERVENKA Ondřej
1964
1996
3 Hubertus
Hubertus
0.00 0 121.84 6 127.8432.96/34,76
18.1/DSVEJVODA Vojtěch
KOUDELKA Václav
1999
1997
3 Rakovník
Rakovník
129.56 10 127.13 6 133.1338.25/40,35
19.3/U23BOUZEK Filip
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1992
1989
3 Sušice
VS Tábor
126.87 54 129.56 8 137.5642.68/45,04
20.1/ZMŘÍHA Matyáš
KRÁL Adam
2003
2003
0 USK Pha
USK Pha
143.72 10 133.30 6 139.3044.42/46,83
21.4/U23Mužíková Tereza
PECHLÁT Hynek
1996
1995
- Su-hoste
SKVS ČB
180.59 12 137.34 6 143.3448.46/51,10
22.2/CUBROVÁ Markéta
BAČÁKOVÁ Radka
1997
1983
0 ČSAD Plz
Rakovník
134.15 16 151.11 12 150.1555.27/58,32
23.3/ZSELIÁŠ Ondřej
JAKL Vincent
2000
2001
3 USK Pha
USK Pha
178.40 10 148.97 4 152.9758.09/61,21
24.4/ZSBLÁHA Petr
CUBR Filip
2000
2000
0 ČSAD Plz
ČSAD Plz
139.69 16 143.97 10 153.9759.09/62,30
25.4/DMPŠENIČKOVÁ Jana
PŠENIČKA Václav
1998
2001
3 Rakovník
Rakovník
172.21 66 187.22 12 199.22104.34/110,00
26.2/ZMTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
0 Horš.Týn
Horš.Týn
143.85 58 141.24 58 199.24104.36/110,00
  URBÁNEK Matyáš
WEISL Martin
2002
2002
0 USK Pha
USK Pha
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  ŠTUDLAR Patrik
ZLÁMAL Antonín
1999
1999
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  SÝKORA Michal
SÝKORA Tomáš
1989
1992
0 Hubertus
Hubertus
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  HORAL Martin
SLAVÍK František
1957
1957
3 Horš.Týn
SKŽižkov
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  LEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
Oddíl

Historie procházení