59 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

01.06.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. VĚTROVSKÝ Jan, 9797, USK Pha VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael, 2000, USK Pha MATĚJKA Michael
9797
2000
1 USK Pha
USK Pha
105.00 2 107.39 2 107.00 60
2. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
9487
2000
1 SKVS ČB
SKVS ČB
112.55 4 104.58 4 108.581.58/1,560
3. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
9090
2000
1 USK Pha
Val.Mez.
113.54 0 110.04 52 113.546.54/6,160
4. KAŠPAR Albert
MRÚZEK Vojta
9898
2000
2 KK Opava
KK Opava
112.67 6 114.73 0 114.737.73/7,260
5. LHOTA Zbyšek
MAŠEK Jan
8478
2000
2 Žel.Brod
USK Pha
118.92 106 111.37 8 119.3712.37/11,653
6. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
8679
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
113.94 8 114.46 6 120.4613.46/12,647
7. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
9595
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
120.22 10 113.56 8 121.5614.56/13,642
8. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
9292
2000
1 Kralupy
Kralupy
114.96 8 126.59 4 122.9615.96/14,942
9. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
117.67 8 118.59 6 124.5917.59/16,442
10. ŠRÁMEK Michal
ŠEDIVÝ Jakub
8294
2000
2 Č.Lípa
Č.Lípa
122.00 112 119.11 8 127.1120.11/18,838
11. LHOTA Matyáš
KOŘÍNEK Vilém
9999
2000
2 USK Pha
USK Pha
120.90 8 129.86 258 128.9021.90/20,534
12. RAŠKA Jan
PEXA Jakub
9594
2000
3 USK Pha
USK Pha
119.18 14 119.20 58 133.1826.18/24,531
13. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
9897
2000
1 KK Opava
KK Opava
140.15 10 109.84 400 150.1543.15/40,328
14. KUNA Václav
CEPEK Matěj
9898
2000
2 SKVS ČB
SKVS ČB
141.78 12 143.10 54 153.7846.78/43,728
15. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
9900
2000
2 Olomouc
Olomouc
139.55 60 124.93 56 180.9373.93/69,125
16. TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
206.71 8 183.05 106 214.71107.71/100,722
17. POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
167.92 114 167.06 62 229.06122.06/114,120
Oddíl