MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu

07.06.2014   Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
ředitel: Lenka Lagnerová   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno13:24,80 66
2.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava13:56,8032.00/4,058
3.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.14:43,9079.10/9,850
4.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.14:47,8083.00/10,342
5.3/DMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc15:11,20106.40/13,238
6.1/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn15:16,50111.70/13,934
7.2/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.15:25,20120.40/15,030
8.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno15:25,90121.10/15,026
9.4/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.15:38,30133.50/16,622
10.1/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí15:55,70150.90/18,818
11.5/DMHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc16:10,00165.20/20,517
12.2/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.16:21,00176.20/21,916
13.4/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí16:38,10193.30/24,015
14.5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno16:38,70193.90/24,114
15.6/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor16:52,40207.60/25,813
16.6/DMFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc17:03,90219.10/27,212
17.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí17:09,00224.20/27,911
18.4/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc17:14,60229.80/28,610
19.7/DMKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.17:16,30231.50/28,89
20.8/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 3 Č.Kruml.17:21,20236.40/29,48
21.9/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc17:23,60238.80/29,77
22.10/DMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc17:27,50242.70/30,26
23.7/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel17:32,50247.70/30,85
24.8/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc17:48,40263.60/32,84
25.5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc17:56,00271.20/33,73
26.6/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí18:09,50284.70/35,42
27.11/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.18:56,40331.60/41,21
28.7/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.19:30,40365.60/45,40
29.8/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc19:47,20382.40/47,50
30.9/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.20:17,00412.20/51,20
31.9/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.21:11,40466.60/58,00
32.12/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml.22:57,70572.90/71,20
33.10/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.23:31,60606.80/75,40
  STAŇKOVÁ Antonie 2000 0 Č.Kruml.DNS 0
  SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 KroměřížDNS 0
Oddíl