Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje

08.06.2014   Shodné jako závod č.61
ředitel: Lenka Lagnerová   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
r-body
1.1/DMSATKOVÁ Martina, 1998, KK Brno SATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno13:25,30 64
2.2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.13:59,9034.60/4,356
3.3/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.14:27,9062.60/7,848
4.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.14:42,2076.90/9,540
5.4/DMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc15:09,10103.80/12,936
6. POLÍVKOVÁ Hana 1989 1 Blovice15:21,10115.80/14,432
7.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.15:23,10117.80/14,628
8.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno15:27,40122.10/15,224
9.3/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn15:33,60128.30/15,920
10.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.15:51,60146.30/18,216
11.2/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí15:55,20149.90/18,615
12.5/DMHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc16:01,10155.80/19,314
13.4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno16:34,20188.90/23,513
14.5/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí16:47,10201.80/25,112
15.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí17:04,00218.70/27,211
16.6/DMKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.17:06,60221.30/27,510
17.7/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc17:32,90247.60/30,79
18.6/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel17:35,20249.90/31,08
19.8/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 3 Č.Kruml.17:49,20263.90/32,87
20.4/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí17:53,60268.30/33,36
21.9/DMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc17:57,30272.00/33,85
22.7/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc18:19,40294.10/36,54
23.10/DMFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc18:41,60316.30/39,33
24.11/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.19:02,10336.80/41,82
25.5/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.19:15,30350.00/43,51
26.8/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor19:26,70361.40/44,90
27.12/DMPLACHTOVÁ Alexandra 1998 0 Č.Kruml.19:58,40393.10/48,80
28.9/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.20:16,90411.60/51,10
29.6/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.20:18,30413.00/51,30
30.7/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.23:23,20597.90/74,20
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 3 OlomoucDNS 0
  STAŇKOVÁ Antonie 2000 0 Č.Kruml.DNS 0
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 OlomoucDNS 0
  HEINZOVÁ Bára 2003 0 OlomoucDNS 0
  BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK OpavaDNS 0
  SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 KroměřížDNS 0
Oddíl