Wave 2007

04.07.2007-05.07.2007   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:        
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. DAWSON Michael 1986 NZL109.20 2 102.13 2 215.33  -
2. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha/109.52 0 106.42 0 215.94 0.61/0,3-
3. BERSINGER Thomas 1985 EYRIEUX CK/107.73 0 108.54 0 216.27 0.94/0,4-
4. RAAB Ondřej 1973 MT Dukla B./105.40 2 106.16 4 217.56 2.23/1,0-
5. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B./111.63 0 107.70 0 219.33 4.00/1,9-
6. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B./106.98 4 108.77 2 221.75 6.42/3,0-
7. GUDEFIN Yann 1986 S.V.Vaulx en Velin/105.71 6 108.41 2 222.12 6.79/3,2-
8. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus/106.97 2 108.52 6 223.49 8.16/3,8-
9. RAJNIAK Boris 1984 ŠKP Bratislava/111.24 0 113.13 0 224.37 9.04/4,2-
10. LENC Miroslav 1986 2+ SK VS ČB/111.20 2 108.96 4 226.16 10.83/5,0-
11. MILLER Benjamin 1989 Australia Jun./112.42 2 115.96 0 230.38 15.05/7,0-
12. YUMEHIRO Hashi 1986 JPN111.98 2 115.27 2 231.25 15.92/7,4-
13. GUINEA Scott 1989 Australia Jun./113.76 0 113.74 4 231.50 16.17/7,5-
14. REICHENAUER Antonín 1956 2+ CSC Sok./117.48 0 114.68 0 232.16 16.83/7,8-
15. ABBAL Nicolas 1986 S.V.Vaulx en Velin/118.00 4 110.96 0 232.96 17.63/8,2-
16. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice/119.55 4 110.36 0 233.91 18.58/8,6-
17. JONES Benjamin 1989 Australia Jun./114.59 4 111.88 4 234.47 19.14/8,9-
18. BUCHTEL Michal 1986 1 Hubertus/113.98 14 104.81 2 234.79 19.46/9,0-
19. ORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec/117.13 4 114.47 2 237.60 22.27/10,3-
20. BOČEK Zdeněk 1975 2 SK VS ČB/116.51 0 120.58 2 239.09 23.76/11,0-
21. HUJSA Matúš 1991 ŠKP Bratislava/114.85 0 120.87 4 239.72 24.39/11,3-
22. SCHERWITZL Dominik 1989 KC Glanegg/119.69 2 119.48 2 243.17 27.84/12,9-
23. KREMSLEHNER Christ. 1988 UKK Wlen/125.24 4 117.22 2 248.46 33.13/15,4-
24. HORLYCK Benjamin 1991 Australia Jun./122.90 4 116.61 6 249.51 34.18/15,9-
25. LACINA Pavel 1970 2 Rožátov/126.11 0 122.92 2 251.03 35.70/16,6-
26. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz/125.92 0 127.95 4 257.87 42.54/19,8-
27. MASARE Vít 1987 2 USK Pha/125.22 0 129.38 4 258.60 43.27/20,1-
28. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha/112.27 4 136.42 6 258.69 43.36/20,1-
29. SPIEGEL Matthias 1987 PSV Tulln/125.42 6 125.66 2 259.08 43.75/20,3-
30. SAJDL František 1970 2 L.Žatec/128.05 0 130.04 2 260.09 44.76/20,8-
31. ZEMAN Ondřej 1985 2 Boh.Pha/128.29 2 130.21 2 262.50 47.17/21,9-
32. DOBY Rennaud 1984 S.V.Vaulx en Velin/106.44 50 102.59 4 263.03 47.70/22,2-
33. BREZINA Benedikt 1987 PSV Tulln/126.07 6 122.82 10 264.89 49.56/23,0-
34. KYRIÁN Luděk 1978 2 SK VS ČB/121.79 2 137.66 4 265.45 50.12/23,3-
35. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha/104.77 54 108.02 2 268.79 53.46/24,8-
36. MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov/130.73 6 131.60 4 272.33 57.00/26,5-
37. BASSET Mathieu 1988 S.V.Vaulx en Velin/133.12 4 131.74 6 274.86 59.53/27,6-
38. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz/132.05 0 140.88 2 274.93 59.60/27,7-
39. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB/112.39 54 108.93 4 279.32 63.99/29,7-
40. WILLIAMS Joshua 1989 Australia Jun./113.34 4 113.81 50 281.15 65.82/30,6-
41. SVOBODA Marek 1990 3 SK VS ČB/140.28 2 137.88 2 282.16 66.83/31,0-
42. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice/114.40 2 117.09 52 285.49 70.16/32,6-
43. ŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Obal Pce/135.90 4 141.67 4 285.57 70.24/32,6-
44. MARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha/138.87 4 137.35 6 286.22 70.89/32,9-
45. ŠÍMA Václav 1989 2 SK VS ČB/135.21 4 142.07 6 287.28 71.95/33,4-
46. KOVÁŘ Daniel 1991 3 SK VS ČB/140.64 4 135.71 8 288.35 73.02/33,9-
47. LONG Alesandro 1989 SG Nürnberg/153.23 2 131.61 2 288.84 73.51/34,1-
48. DAIKI Ichiba 1977 JPN112.96 60 116.26 0 289.22 73.89/34,3-
49. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec/118.86 52 117.65 2 290.51 75.18/34,9-
50. BARTEL Philip 1994 SG Nürnberg/145.56 4 143.24 0 292.80 77.47/36,0-
51. HAGIWARA Takahiro 1988 2 SK VS ČB/121.37 54 119.10 4 298.47 83.14/38,6-
52. TUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec/133.43 54 112.05 2 301.48 86.15/40,0-
53. HARRISON Gage 1990 Australia Jun./122.39 8 121.99 54 306.38 91.05/42,3-
54. KREMSLEHNER Wolfgang 1961 UKK Wlen/148.59 2 152.68 4 307.27 91.94/42,7-
55. MAROUL Ladislav 1968 2 Rožátov/129.87 2 120.02 58 309.89 94.56/43,9-
56. CTIBOR Jan 1988 3 SK VS ČB/149.35 4 155.13 8 316.48 101.15/47,0-
57. YAMADA Tatsuho 1990 JPN127.39 6 128.66 56 318.05 102.72/47,7-
58. KREMSLEHNER Konst. 1991 UKK Wlen/134.13 6 123.99 56 320.12 104.79/48,7-
59. KUNA Jan 1990 2 SK VS ČB/135.55 50 134.73 2 322.28 106.95/49,7-
60. VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha/140.15 2 137.60 54 333.75 118.42/55,0-
61. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz/143.44 50 140.75 0 334.19 118.86/55,2-
62. KATO Teppei 1982 JPN118.55 54 112.32 52 336.87 121.54/56,4-
63. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy/142.88 60 129.63 6 338.51 123.18/57,2-
64. HONZATKO Niki 1990 UKK Wlen/145.48 54 140.31 2 341.79 126.46/58,7-
65. FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy/149.34 60 138.15 6 353.49 138.16/64,2-
66. BÍZEK Zdeněk 1971 2 Ot.Strak/122.57 2 132.04 104 360.61 145.28/67,5-
67. SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha/184.65 4 166.83 6 361.48 146.15/67,9-
68. CHLÁDEK Václav 1987 3 Roudnice/181.60 10 164.20 6 361.80 146.47/68,0-
69. RATAJ Antonín 1992 3 Kralupy/156.56 8 148.61 56 369.17 153.84/71,4-
70. KUBÁT Jiří 1984 2 Kotva B./133.43 60 126.51 52 371.94 156.61/72,7-
71. PLONKA Daniel 1990 SG Nürnberg/135.47 104 130.07 4 373.54 158.21/73,5-
72. TÖPLITZER Manuel 1992 KC Glanegg/206.44 8 160.85 4 379.29 163.96/76,1-
73. KUBÁT Jan 1982 3 Kotva B./131.20 54 146.42 52 383.62 168.29/78,2-
74. BURDET Yanis 1990 S.V.Vaulx en Velin/148.97 60 126.64 56 391.61 176.28/81,9-
75. SPIEGL Lukas 1989 PSV Tulln/175.88 8 156.30 54 394.18 178.85/83,1-
76. WARNER Danny 1993 Mach 1/158.12 60 135.90 58 412.02 196.69/91,3-
77. TONCAR Martin 1975 2 SK VS ČB/140.54 58 131.12 104 433.66 218.33/101,4-
78. HORÁK David 1976 3 S.Žižkov/142.76 106 151.84 56 456.60 241.27/112,0-
79. BREZINA Dominik 1990 PSV Tulln/146.61 104 150.57 56 457.18 241.85/112,3-
80. HARDER Manuel 1992 KC Glanegg/192.32 58 156.56 58 464.88 249.55/115,9-
81. WEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz/176.15 102 176.49 54 508.64 293.31/136,2-
82. WIGFIELD Phillip 1990 Mach 1/147.78 154 155.20 54 510.98 295.65/137,3-
83. SCHRAMM Phillip 1993 PSV Tulln/166.60 62 188.12 102 518.72 303.39/140,9-
84. JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha/172.54 108 193.13 54 527.67 312.34/145,1-
85. SEDLÁK Jan 1993 3 SK VS ČB/152.96 202 152.99 56 563.95 348.62/161,9-
86. STEFAN Petr 1992 3 Soběslav/157.01 120 145.24 156 578.25 362.92/168,5-
87. BRÚHA Vojtěch 1989 3 ČSAD Plz/178.98 156 160.03 108 603.01 387.68/180,0-
88. JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha/148.19 356 213.46 302 1019.65  -
89. STACH Daniel 1988 2+ SK VS ČB/116.84 4 0.00 999 1119.84  -
90. KULÍŠEK Tomáš 1996 Boh.Pha/202.72 414 217.08 310 1143.80  -
91. LETKO Radek 1978 S.Žižkov/223.43 164 0.00 999 1386.43  -
92. STEFAN Tomáš 1995 Soběslav/0.00 999 309.20 308 1616.20  -
  GREEBERG Martin 1990 Mach 1/0.00 0 0.00 0  -
  BAHLAT Youcef 1987 S.V.Vaulx en Velin/0.00 0 0.00 0  -
  KOBES Tomáš 1978 MT Dukla B./0.00 0 0.00 0  -
  KOBES Jan 1979 1 SK VS ČB/0.00 0 0.00 0  -
Oddíl

Historie procházení