4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech

15.06.2014   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSVĚTROVSKÝ Jan, 1997, USK Pha VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael, 1997, USK Pha MATĚJKA Michael
1997
1997
1 USK Pha
USK Pha
107.76 6 106.07 54 113.76 60
2.1/DMLHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš
KOŘÍNEK Vilém
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
114.87 8 112.10 2 114.100.34/0,360
3.2/DSMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
112.19 2 112.92 2 114.190.43/0,453
4.1/VMDOLEŽAL Tomáš
BUCHNAR Vladimír
1976
1976
2 Kralupy
SKŽižkov
115.36 4 114.81 0 114.811.05/0,953
5.2/DMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
111.04 4 112.70 152 115.041.28/1,147
6. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
113.44 2 116.94 102 115.441.68/1,542
7.1/U23MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
111.34 6 110.30 6 116.302.54/2,238
8.2/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
141.10 8 116.78 2 118.785.02/4,438
9. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
3 Tech.Pha
SKVS ČB
127.35 6 120.24 2 122.248.48/7,538
10. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
113.15 60 118.96 4 122.969.20/8,134
11.3/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
114.35 360 118.40 6 124.4010.64/9,434
12.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
SKŽižkov
122.16 4 0.00 999 126.1612.40/10,931
13. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
129.08 8 123.43 6 129.4315.67/13,828
14.3/U23FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
120.79 10 117.53 60 130.7917.03/15,025
15.4/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
127.01 10 127.24 6 133.2419.48/17,125
16.4/DMKUNA Václav
CEPEK Matěj
1998
1998
2 SKVS ČB
SKVS ČB
144.25 158 135.45 8 143.4529.69/26,122
17.1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
164.45 160 156.14 10 166.1452.38/46,020
18.5/U23RAŠKA Jan
PEXA Jakub
1995
1994
3 USK Pha
USK Pha
123.80 58 128.07 62 181.8068.04/59,818
19.5/DMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
129.20 64 133.73 112 193.2079.44/69,816
20. SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
142.64 60 151.40 72 202.6488.88/78,114
21.2/ZSPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
161.71 162 154.47 158 312.47198.71/174,712
  PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl