Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků

29.06.2014   řeka Morava v prostoru silničního mostu
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha87.07 2 87.38 2 89.07 79
2.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice90.24 0 89.49 0 89.490.42/0,575
3.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno92.38 0 89.55 2 91.552.48/2,871
4.1/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava98.77 0 92.39 0 92.393.32/3,767
5.4/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha93.00 4 90.09 4 94.095.02/5,663
6.2/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.97.61 2 94.22 0 94.225.15/5,859
7.5/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha90.98 4 93.24 4 94.985.91/6,655
8.6/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn92.39 4 92.00 8 96.397.32/8,251
9.3/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec93.32 6 93.57 4 97.578.50/9,547
10.7/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno93.76 4 98.14 6 97.768.69/9,843
11.1/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc96.41 4 96.64 2 98.649.57/10,739
12.8/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.99.36 0 99.94 4 99.3610.29/11,635
13.4/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava97.84 2 98.04 12 99.8410.77/12,131
14.5/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc101.34 0 99.88 0 99.8810.81/12,127
15.2/DMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava98.90 4 97.96 2 99.9610.89/12,223
16.1/DSOSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava96.69 6 96.89 4 100.8911.82/13,322
17.6/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí99.59 8 102.20 0 102.2013.13/14,721
18.9/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha101.51 2 103.79 6 103.5114.44/16,220
19.10/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí107.08 6 97.67 6 103.6714.60/16,419
20.11/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha101.28 6 100.96 4 104.9615.89/17,818
21.12/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice101.41 4 99.49 6 105.4116.34/18,317
22.7/ZMFILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa103.60 2 231.96 10 105.6016.53/18,616
23.13/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž103.89 4 106.86 8 107.8918.82/21,115
24.8/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí107.51 4 105.02 4 109.0219.95/22,414
25.9/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí121.56 8 106.42 4 110.4221.35/24,013
26.10/ZMĎURECOVÁ Kristína 2002 0 SVK – UK Bratislava113.29 0 118.17 52 113.2924.22/27,20
27.11/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc117.21 0 112.20 2 114.2025.13/28,212
28.12/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha118.69 2 111.93 6 117.9328.86/32,411
29.14/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky119.41 4 116.48 2 118.4829.41/33,010
30.15/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc112.58 6 124.26 6 118.5829.51/33,19
31.13/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc119.54 0 117.75 4 119.5430.47/34,28
32.14/ZMĎURECOVÁ Mahulena 2002 0 SVK – UK Bratislava120.50 4 118.14 4 122.1433.07/37,10
33.16/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava125.79 6 123.00 4 127.0037.93/42,67
34.15/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava119.58 8 122.13 6 127.5838.51/43,26
35.16/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha118.96 16 126.11 56 134.9645.89/51,55
36.17/ZMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky129.16 6 134.96 10 135.1646.09/51,74
37.17/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel141.61 108 136.44 6 142.4453.37/59,93
38.18/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel141.22 6 152.15 54 147.2258.15/65,32
39.18/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.159.16 6 168.67 6 165.1676.09/85,41
40.19/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.198.05 6 177.25 8 185.2596.18/108,00
41.19/ZSKREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 0 KK Brno221.09 18 184.68 8 192.68103.61/116,30
42.20/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel149.83 58 174.90 58 207.83118.76/133,30
43.20/ZMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno236.81 10 232.30 10 242.30153.23/172,00
44.21/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.0.00 999 239.56 110 349.56260.49/292,50
45.22/ZMŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel179.44 304 177.16 252 429.16340.09/381,80
46.21/ZSNOVÁKOVÁ Veronika 2001 0 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl