Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků

28.06.2014   řeka Morava v prostoru silničního mostu
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.00:45,04 00:45,07 00:45,04 42
2.1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc00:48,28 00:48,63 00:48,283.25/7,238
3.2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:48,43 00:49,19 00:48,433.39/7,534
4.1/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž00:50,60 00:49,16 00:49,164.12/9,130
5.3/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.00:49,65 00:49,50 00:49,504.46/9,929
6.2/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov00:50,83 00:52,23 00:50,835.79/12,928
7.4/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.00:55,46 00:53,90 00:53,908.86/19,727
8.5/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto00:54,68 00:56,25 00:54,689.64/21,426
9.6/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí00:55,65 00:55,44 00:55,4410.40/23,125
10.1/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.00:55,99 00:57,62 00:55,9910.95/24,324
11.7/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště00:56,88 00:56,60 00:56,6011.56/25,723
12.2/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:56,86 00:58,10 00:56,8611.82/26,222
13.8/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov00:58,65 01:01,45 00:58,6513.61/30,221
14.9/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.00:58,72 01:01,08 00:58,7213.68/30,420
15.3/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí01:00,49 00:59,41 00:59,4114.37/31,919
16.10/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž01:03,35 01:00,81 01:00,8115.77/35,018
17.4/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc01:01,00 01:01,21 01:01,0015.96/35,417
18.5/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc01:03,28 01:01,15 01:01,1516.11/35,816
19.11/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.01:18,00 01:01,84 01:01,8416.80/37,315
20.12/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc01:01,85 01:01,96 01:01,8516.81/37,314
21.13/ZSFIALA Jakub 2001 0 Olomouc01:01,96 01:09,71 01:01,9616.92/37,613
22.14/ZSŠVARC Adam 2001 0 Olomouc01:03,01 01:02,10 01:02,1017.06/37,912
23.15/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk01:03,01 01:04,38 01:03,0117.97/39,911
24.16/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:03,02 01:06,77 01:03,0217.98/39,910
25.17/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž01:04,46 01:03,06 01:03,0618.02/40,09
26.18/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc01:03,56 01:03,75 01:03,5618.52/41,18
27.3/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc01:07,07 01:04,26 01:04,2619.22/42,77
28.6/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:09,94 01:04,63 01:04,6319.59/43,56
29.7/ZMBURÁŇ Ilja 2003 0 SVK – UK Bratislava01:06,85 01:05,49 01:05,4920.45/45,40
30.8/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc01:05,56 01:05,78 01:05,5620.53/45,65
31.9/ZMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.01:07,88 01:05,99 01:05,9920.95/46,54
32.19/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:06,01 01:06,21 01:06,0120.97/46,63
33.10/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc01:07,07 01:06,05 01:06,0521.01/46,62
34.11/ZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc01:10,38 01:06,84 01:06,8421.80/48,41
35.12/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc01:08,04 01:07,24 01:07,2422.20/49,30
36.13/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk01:08,35 01:08,44 01:08,3523.31/51,80
37.14/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.01:09,33 01:08,38 01:08,3823.34/51,80
38.20/ZSCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí01:08,86 01:13,50 01:08,8623.82/52,90
39.15/ZMMALATSCHEK Matěj 2002 0 SVK – UK Bratislava01:11,37 01:09,28 01:09,2824.25/53,80
40.16/ZMKUBUNEC Filip 2002 0 SVK – UK Bratislava01:10,54 01:09,30 01:09,3024.26/53,90
41.17/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc01:14,04 01:10,15 01:10,1525.11/55,80
42.21/ZSSURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk01:12,70 01:12,83 01:12,7027.66/61,40
43.18/ZMZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí01:14,65 01:16,62 01:14,6529.61/65,70
44.22/ZSVÁCHA Ondřej 2001 0 Šumperk01:14,69 01:15,36 01:14,6929.65/65,80
45.19/ZMBURŠÍK Matěj 2003 0 SVK – UK Bratislava01:15,05 01:16,41 01:15,0530.01/66,60
46.20/ZMČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.01:17,62 00:00,00 01:17,6232.58/72,30
  PETROVAJ Matouš 2002 0 SVK – UK Bratislava00:00,00 00:00,00 59:59,99 0
Oddíl