Slalom ve Strakonicích

28.06.2014   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POLÍVKOVÁ Hana 1989 3 Blovice118.90 4 117.69 0 117.69 61
2.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy123.73 4 118.53 0 118.530.84/0,757
3. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB120.70 0 122.10 0 120.703.01/2,653
4. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2 Jablonec128.40 2 122.05 0 122.054.36/3,749
5.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice123.33 0 124.34 2 123.335.64/4,845
6. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK123.40 0 122.64 2 123.405.71/4,941
7. POKORNÁ Iva 1985 0 SKVS ČB123.17 2 125.78 0 125.177.48/6,437
8.1/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand130.38 2 127.10 0 127.109.41/8,033
9.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň127.83 0 129.58 4 127.8310.14/8,629
10. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor128.08 4 130.18 4 132.0814.39/12,225
11. CHVOSTOVÁ Ivana 1983 0 Ot.Strak132.26 0 132.84 0 132.2614.57/12,421
12.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav132.93 4 133.62 0 133.6215.93/13,520
13.1/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy137.06 4 132.59 2 134.5916.90/14,419
14.1/DSMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus144.07 2 138.51 0 138.5120.82/17,718
15.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor139.45 6 138.63 2 140.6322.94/19,517
16.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak138.69 2 144.82 2 140.6923.00/19,516
17.2/VMNOVÁČKOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus141.03 0 141.61 4 141.0323.34/19,815
18.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB142.05 0 146.04 4 142.0524.36/20,714
19.2/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz153.29 0 143.93 0 143.9326.24/22,313
20.3/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň147.16 4 144.13 0 144.1326.44/22,512
21.4/VMVANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus143.05 8 140.96 4 144.9627.27/23,211
22.2/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník156.13 6 144.20 4 148.2030.51/25,910
23.4/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa148.27 6 146.47 4 150.4732.78/27,99
24.2/VKASLOVÁ Markéta 1968 0 Blovice154.89 2 152.34 0 152.3434.65/29,48
25.2/U23VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy150.75 2 152.35 2 152.7535.06/29,87
26.2/ZSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 0 KK Brand153.38 10 147.03 6 153.0335.34/30,06
27.5/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa159.82 8 154.95 2 156.9539.26/33,45
28.3/ZSKOUDELKOVÁ Anna 2000 0 KK Brand162.29 4 159.44 4 163.4445.75/38,94
29.6/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň160.49 6 159.81 4 163.8146.12/39,23
30.7/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy170.17 0 177.67 6 170.1752.48/44,62
31.4/ZSKOUDELKOVÁ Eliška 2001 0 KK Brand198.29 54 168.70 4 172.7055.01/46,71
32.8/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 0 Ot.Strak188.24 4 172.72 6 178.7261.03/51,90
33.3/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.181.26 0 228.02 58 181.2663.57/54,00
34.1/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 0 Horš.Týn193.93 8 181.48 6 187.4869.79/59,30
35.3/U23TUNKOVÁ Magdalena 1993 0 Jablonec188.89 2 188.90 8 190.8973.20/62,20
36.9/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 0 Kralupy187.32 4 192.26 6 191.3273.63/62,60
37.10/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 0 Kralupy164.31 54 146.52 50 196.5278.83/67,00
38.4/DMMAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.187.53 12 164.24 64 199.5381.84/69,50
39.2/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice200.52 14 201.31 8 209.3191.62/77,80
40.3/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 0 Ot.Strak196.51 14 194.10 60 210.5192.82/78,90
41.4/PZTESAŘOVÁ Hana 2004 0 SKVS ČB237.47 10 209.01 12 221.01103.32/87,80
42.5/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 0 Č.Kruml.210.56 14 198.42 70 224.56106.87/90,80
43.11/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 0 SKVS ČB220.42 6 212.85 16 226.42108.73/92,40
  PETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení