Slalom v Kadani + ČP předžáků

05.07.2014   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy93.70 0 95.50 2 93.70 55
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha99.30 0 100.20 0 99.305.60/6,051
3.1/DSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň104.80 2 99.80 0 99.806.10/6,547
4.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň104.80 2 101.90 0 101.908.20/8,843
5.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.102.10 0 105.90 4 102.108.40/9,039
6. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa106.00 0 105.00 0 105.0011.30/12,135
7.2/ZMFILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa105.80 2 105.10 0 105.1011.40/12,231
8. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor108.40 6 104.20 2 106.2012.50/13,327
9. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.107.00 0 104.80 2 106.8013.10/14,023
10.1/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand108.20 0 115.20 12 108.2014.50/15,519
11.3/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy105.90 4 109.50 2 109.9016.20/17,315
12.2/U23MAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus112.10 0 121.50 6 112.1018.40/19,614
13.1/PZALTMAN Marcella 2004 0 USA111.80 4 112.10 2 114.1020.40/21,80
14.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor113.30 2 111.90 6 115.3021.60/23,113
15.2/DSMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus116.00 4 113.80 4 117.8024.10/25,712
16.4/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak117.20 56 114.50 4 118.5024.80/26,511
17.5/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa123.50 2 124.20 2 125.5031.80/33,910
18.2/ZSKOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand140.60 56 126.00 2 128.0034.30/36,69
19.6/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 0 Kralupy129.90 52 127.40 4 131.4037.70/40,28
20.7/ZMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky127.50 4 128.10 8 131.5037.80/40,37
21.8/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha126.60 6 134.20 54 132.6038.90/41,56
22.3/U23VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy135.40 4 132.30 4 136.3042.60/45,55
23.3/ZSKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand153.30 54 137.10 4 141.1047.40/50,64
24.2/PZBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 0 Č.Lípa140.00 2 142.00 54 142.0048.30/51,50
25.9/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň137.80 10 149.10 6 147.8054.10/57,73
26.3/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 0 Benátky146.50 4 141.70 10 150.5056.80/60,60
27.2/DMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.145.50 6 166.00 2 151.5057.80/61,72
28.10/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy138.90 56 147.80 4 151.8058.10/62,01
29.11/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 0 Kralupy180.00 8 162.60 12 174.6080.90/86,30
30.4/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice170.30 8 187.60 10 178.3084.60/90,30
31.12/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň135.70 56 176.50 4 180.5086.80/92,60
Oddíl