Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků

20.07.2014   sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Jaroslava Roučková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha84.50 2 83.30 0 83.30 63
2.1/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha84.10 0 84.00 0 84.000.70/0,855
3.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov93.10 0 94.60 4 93.109.80/11,847
4. TUNKA Ondřej 1990 0 Jablonec95.40 0 93.60 0 93.6010.30/12,443
5.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB95.60 2 95.30 0 95.3012.00/14,439
6. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy99.00 2 96.20 0 96.2012.90/15,535
7.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov96.40 0 96.50 0 96.4013.10/15,731
8.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav99.00 2 99.00 2 101.0017.70/21,227
9. LHOTA Zbyšek 1984 0 Žel.Brod0.00 999 101.00 2 103.0019.70/23,623
10.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov106.40 2 104.40 0 104.4021.10/25,319
11.4/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor105.80 0 106.70 0 105.8022.50/27,015
12.5/VLACINA Richard 1967 3 Semily106.20 4 104.80 2 106.8023.50/28,214
13.2/VSTUNKA Zdeněk 1957 3 Jablonec110.20 0 107.00 0 107.0023.70/28,513
14.2/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn106.70 2 103.30 4 107.3024.00/28,812
15.6/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník117.00 8 111.10 0 111.1027.80/33,411
16.3/VMHAUCK Marek 1977 3 Č.Skal.112.60 2 109.60 2 111.6028.30/34,010
17.3/VSHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn112.40 2 109.80 2 111.8028.50/34,29
18.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor107.40 6 112.00 0 112.0028.70/34,58
19.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor114.90 2 117.00 0 116.9033.60/40,37
20.7/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov117.00 2 119.80 2 119.0035.70/42,96
21.5/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.122.10 0 119.90 0 119.9036.60/43,95
22.8/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily121.90 2 124.00 2 123.9040.60/48,74
23.1/PZPOLLERT Jan 2005 0 USK Pha128.60 12 129.10 2 131.1047.80/57,40
24.4/VMKYSELA David 1977 3 Kralupy135.40 2 131.90 0 131.9048.60/58,33
25.5/VMPISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí135.40 10 133.10 4 137.1053.80/64,62
26.1/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa133.60 4 142.30 4 137.6054.30/65,21
27.1/ZSKOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand141.90 6 140.00 0 140.0056.70/68,10
28.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy175.00 4 150.60 2 152.6069.30/83,20
29.2/PZBEIER Matouš 2004 0 Trutnov154.30 12 165.00 10 166.3083.00/99,60
30.2/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník182.10 2 177.50 4 181.5098.20/117,90
  WEISL Martin 2002 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MACHEK Radek 1980 3 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl