Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků

20.07.2014   sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Jaroslava Roučková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod80.30 2 77.00 0 77.00 95
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec78.70 0 78.70 0 78.701.70/2,287
3.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec89.90 0 87.50 0 87.5010.50/13,679
4.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky87.70 2 86.10 2 88.1011.10/14,475
5.2/U23ROHAN Lukáš 1995 0 USK Pha91.70 2 88.70 0 88.7011.70/15,271
6.2/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand92.90 0 91.30 2 92.9015.90/20,667
7. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov94.30 0 93.30 0 93.3016.30/21,263
8. BRYCHCÍ Petr 1990 3 Žel.Brod94.60 0 94.20 2 94.6017.60/22,959
9. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov103.50 2 94.80 0 94.8017.80/23,155
10.3/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz95.70 4 94.40 2 96.4019.40/25,251
11.1/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.98.10 0 93.20 4 97.2020.20/26,247
12.3/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.107.40 6 96.20 2 98.2021.20/27,543
13.4/VMZUMMER Dušan 1970 3 Turnov103.90 8 100.70 0 100.7023.70/30,842
14.5/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy105.40 0 100.90 0 100.9023.90/31,041
15.1/VZUMMER Ondřej 1968 3 Turnov0.00 999 101.40 0 101.4024.40/31,740
16.1/DSSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky100.30 8 99.60 2 101.6024.60/31,939
17.1/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz110.20 6 99.90 2 101.9024.90/32,338
18. LHOTA Štěpán 1990 3 Žel.Brod106.40 8 98.00 6 104.0027.00/35,137
19.2/ZSKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice104.80 2 102.10 2 104.1027.10/35,236
20.6/VMTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.108.00 0 104.40 0 104.4027.40/35,635
21. LHOTA Radim 1982 3 Žel.Brod107.70 4 103.40 2 105.4028.40/36,934
21.1/ZMVEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky106.50 8 103.40 2 105.4028.40/36,933
23.4/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand109.10 4 106.30 2 108.3031.30/40,632
23.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.109.70 4 108.30 0 108.3031.30/40,631
23.2/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.108.60 12 108.30 0 108.3031.30/40,630
26.1/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily120.90 2 108.50 0 108.5031.50/40,929
27.3/ZSŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice111.40 12 106.90 2 108.9031.90/41,428
28.7/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec113.10 0 107.30 2 109.3032.30/41,927
29.2/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek111.10 8 110.60 0 110.6033.60/43,626
30.3/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí108.80 2 112.00 2 110.8033.80/43,925
31.2/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus112.00 4 109.20 2 111.2034.20/44,424
32.4/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha111.20 8 109.70 2 111.7034.70/45,123
33. WINTER Jan 1982 3 Jablonec117.80 2 112.10 0 112.1035.10/45,622
34.3/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky112.30 0 115.30 4 112.3035.30/45,821
35.3/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec112.90 0 111.50 2 112.9035.90/46,620
36.5/ZSŠULC Karel 2000 3 KK Brand118.60 8 113.10 0 113.1036.10/46,919
37.3/ZMSAHULA Matěj 2003 3 Benátky115.80 4 111.40 2 113.4036.40/47,318
38.4/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník119.80 0 111.60 2 113.6036.60/47,517
39.4/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha118.40 6 113.80 0 113.8036.80/47,816
40.4/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn115.40 16 112.10 2 114.1037.10/48,215
41.5/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec117.90 4 112.20 2 114.2037.20/48,314
42.6/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz111.20 6 108.90 6 114.9037.90/49,213
43.5/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn119.10 8 111.40 4 115.4038.40/49,912
44.6/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.121.60 0 117.50 0 117.5040.50/52,611
45.7/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK121.20 2 118.70 0 118.7041.70/54,210
46.7/ZSKOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand122.40 0 117.40 2 119.4042.40/55,19
47.8/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor129.80 6 117.20 6 123.2046.20/60,08
48.6/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha118.60 10 121.00 4 125.0048.00/62,37
49.7/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky128.00 12 124.20 2 126.2049.20/63,96
50.8/ZSVAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa139.50 8 126.20 2 128.2051.20/66,55
51.5/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov129.20 0 126.60 2 128.6051.60/67,04
52.8/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB132.40 12 128.70 2 130.7053.70/69,73
53.9/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB140.70 2 129.00 2 131.0054.00/70,12
54.10/ZMDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha147.80 14 135.20 2 137.2060.20/78,21
55.9/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník139.20 8 143.30 2 145.3068.30/88,70
56.9/VMPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí147.90 0 0.00 999 147.9070.90/92,10
57.11/ZMMAREK Matyáš 2003 0 Třebech.149.70 12 161.70 6 161.7084.70/110,00
58.12/ZMMÍL Jakub 2003 0 Trutnov175.00 10 165.10 4 169.1092.10/119,60
59.10/VMMAREK Pavel 1972 0 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVÁK Michal 2003 0 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl