Slalom pod Borskou přehradou

03.08.2014   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy112.74 0 115.81 0 112.74 49
2. CHOD David 1982 2 Blovice112.67 2 111.22 2 113.220.48/0,445
3. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn113.14 4 112.80 4 116.804.06/3,641
4.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav116.83 0 115.90 2 116.834.09/3,637
5. BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV117.69 2 118.48 0 118.485.74/5,133
6.1/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn119.18 0 0.00 999 119.186.44/5,729
7. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek120.82 0 118.21 2 120.217.47/6,625
8.2/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice123.39 0 120.52 0 120.527.78/6,921
9.3/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn124.05 2 123.20 0 123.2010.46/9,317
10.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor121.82 2 121.25 2 123.2510.51/9,313
11. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek121.90 6 119.98 4 123.9811.24/10,09
12.1/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn123.44 2 121.89 4 125.4412.70/11,38
13.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník130.23 2 128.42 0 128.4215.68/13,97
14.1/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor133.15 0 129.60 0 129.6016.86/15,06
15.3/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor130.37 0 153.12 2 130.3717.63/15,65
16.4/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy134.16 2 133.95 0 133.9521.21/18,84
17.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor133.98 2 132.09 2 134.0921.35/18,93
18.4/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň142.51 2 0.00 999 144.5131.77/28,22
19.2/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy153.72 2 149.29 0 149.2936.55/32,41
20.2/ZSPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník170.59 4 174.26 4 174.5961.85/54,90
21.1/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň185.43 152 0.00 999 337.43224.69/199,30
  MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  UHLÍK Jan 1978 0 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POULA Jan 1955 3 Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl