Slalom O štít města Benátek

16.08.2014   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha100.50 0 103.10 0 100.50 85
2. MILLER Jan 1968 2 Turnov108.60 2 111.00 0 110.6010.10/10,077
3. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK109.80 2 112.30 0 111.8011.30/11,269
4. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy112.00 0 112.60 0 112.0011.50/11,465
5. MILLER Jan 1997 2 Turnov114.00 2 117.50 10 116.0015.50/15,461
6. ABRAHAM Tomáš 1992 3 Benátky118.60 0 116.40 0 116.4015.90/15,857
7. BEIER Artur 1970 2 Trutnov120.20 6 116.70 0 116.7016.20/16,153
8. NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus118.10 0 118.40 0 118.1017.60/17,549
9. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek121.60 0 116.30 2 118.3017.80/17,745
10. INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK122.70 2 120.40 0 120.4019.90/19,841
11. BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.120.60 4 118.70 2 120.7020.20/20,137
12. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK121.50 0 136.10 4 121.5021.00/20,933
13. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice126.40 2 121.60 0 121.6021.10/21,029
14. LADÝŘ Karel 1972 KVS HK120.10 2 121.90 0 121.9021.40/21,325
14. FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa121.90 0 123.70 4 121.9021.40/21,321
16. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov126.60 0 122.70 0 122.7022.20/22,120
17. KLIMUŠKIN Pavel 1964 Kotva B.123.20 0 4.00 999 123.2022.70/22,619
18. ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.122.90 2 126.70 6 124.9024.40/24,318
19. ŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.127.10 0 125.00 0 125.0024.50/24,417
20. WALTER Jakub 1998 3 Šumperk126.90 2 125.30 8 128.9028.40/28,316
21. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník132.10 0 129.40 0 129.4028.90/28,815
22. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB130.20 2 127.70 2 129.7029.20/29,114
23. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov136.40 0 131.50 0 131.5031.00/30,813
24. PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha134.50 2 152.70 14 136.5036.00/35,812
25. MACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy136.60 0 133.90 4 136.6036.10/35,911
26. KRÁL Adam 2003 3 USK Pha137.70 2 138.60 6 139.7039.20/39,010
27. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.149.70 2 142.10 2 144.1043.60/43,49
28. ŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha142.30 2 147.70 0 144.3043.80/43,68
29. REJMAN Petr 2001 KVS HK144.40 2 142.90 2 144.9044.40/44,27
30. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily144.10 2 143.40 2 145.4044.90/44,76
31. SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus159.40 2 144.90 2 146.9046.40/46,25
32. KYSELA David 1977 3 Kralupy150.00 0 147.50 0 147.5047.00/46,84
33. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov148.40 2 146.10 4 150.1049.60/49,43
34. JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň151.00 0 150.20 6 151.0050.50/50,22
35. HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník150.00 4 153.90 2 154.0053.50/53,21
36. URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha157.30 106 152.60 4 156.6056.10/55,80
37. KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy167.70 4 4.00 999 171.7071.20/70,80
38. PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník1.00 999 177.80 0 177.8077.30/76,90
Oddíl