Slalom O štít města Benátek

16.08.2014   Řeka Jizera, jez v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PAVELKOVÁ Irena 1974 1 USK Pha117.10 0 111.10 0 111.10 80
2. DUŠKOVÁ Michala, 2000, USK Pha DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha115.80 2 115.30 0 115.304.20/3,872
3. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy118.10 2 115.60 0 115.604.50/4,168
4. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha116.90 0 118.80 0 116.905.80/5,264
5. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň124.70 2 119.30 2 121.3010.20/9,260
6. FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa124.40 0 126.80 4 124.4013.30/12,056
7. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň125.10 2 125.30 0 125.3014.20/12,852
8. DANDOVÁ Michala 1984 Benátky125.10 2 130.60 2 127.1016.00/14,448
9. VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor135.20 2 125.80 2 127.8016.70/15,044
10. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha124.60 4 124.00 4 128.0016.90/15,240
11. KRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha131.20 2 126.70 2 128.7017.60/15,836
12. ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy124.40 6 123.30 6 129.3018.20/16,432
13. DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.130.50 6 128.90 2 130.9019.80/17,828
14. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus131.80 0 132.80 2 131.8020.70/18,624
15. BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand130.50 2 132.30 4 132.5021.40/19,323
16. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.133.30 2 128.70 4 132.7021.60/19,422
17. BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha140.50 2 137.70 2 139.7028.60/25,721
18. PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník159.30 12 138.70 2 140.7029.60/26,620
19. HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky137.80 4 146.90 0 141.8030.70/27,619
20. CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz149.80 6 138.00 4 142.0030.90/27,818
21. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha138.80 4 140.20 6 142.8031.70/28,517
22. PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň142.80 2 146.40 4 144.8033.70/30,316
23. BERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4150.40 10 145.50 0 145.5034.40/31,015
24. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily144.70 2 146.20 4 146.7035.60/32,014
25. DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 3 Ot.Strak141.70 6 143.60 4 147.6036.50/32,913
26. KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky145.20 4 145.40 4 149.2038.10/34,312
27. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov160.50 12 146.80 4 150.8039.70/35,711
28. ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand215.50 4 155.80 4 159.8048.70/43,810
29. KOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand148.30 106 161.80 4 165.8054.70/49,29
30. BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa169.70 56 160.20 8 168.2057.10/51,48
31. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň162.30 10 163.90 6 169.9058.80/52,97
32. MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy171.50 2 171.80 2 173.5062.40/56,26
33. KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand174.00 6 196.00 4 180.0068.90/62,05
34. VÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň190.00 2 187.40 54 192.0080.90/72,84
35. HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak186.90 56 193.20 4 197.2086.10/77,53
36. HAUCKOVÁ Gabriela 2002 Sláv.HK192.30 6 1.00 999 198.3087.20/78,52
37. HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa174.40 54 235.00 8 228.40117.30/105,61
38. ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov199.50 56 244.70 56 255.50144.40/130,00
39. BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB252.60 8 1.00 999 260.60149.50/134,60
40. ČERNÁ Iva 1974 Trutnov255.90 156 213.30 58 271.30160.20/144,20
Oddíl