8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném

24.08.2014   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastny   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
00:50,76 00:51,28 00:50,76 60/0/41
2. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
00:50,80 00:52,36 00:50,800.04/0,153/122/0
3.1/VŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Jan
1970
1965
1 Pardub.
Pardub.
00:54,04 00:52,02 00:52,021.26/2,547/110/0
4.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:53,85 00:52,70 00:52,701.94/3,842/98/0
5.1/DSJELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
00:52,72 00:55,63 00:52,721.96/3,938/86/29
6.2/U23HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:55,28 00:53,02 00:53,022.26/4,534/74/0
7. ŠŤASTNÝ Michal
JELÍNEK Šimon
1965
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:54,08 00:57,87 00:54,083.32/6,531/62/0
8. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:55,35 00:55,45 00:55,354.59/9,028/50/0
9. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
00:56,96 00:57,41 00:56,966.20/12,225/0/17
10. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:57,57 00:00,00 00:57,576.82/13,422/38/0
11.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
3 Litovel
KK Brno
00:59,28 00:57,75 00:57,756.99/13,820/0/5
12.1/VMLULA Jiří
MARTIN Václav
1974
1971
3 Boh.Pha
Boh.Pha
01:02,71 00:59,09 00:59,098.33/16,418/26/0
13. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
1 Klatovy
Klatovy
00:59,43 01:00,19 00:59,438.67/17,116/14/0
14. KRISTEK Aleš
FUSEK Radomír
1992
1990
Val.Mez.
Val.Mez.
00:59,86 00:00,00 00:59,869.10/17,914/0/4
15.2/DSŠOTOLA Karel
KUČA Jakub
1997
1998
3 Litovel
Litovel
01:01,22 00:00,00 01:01,2210.46/20,612/0/3
16.3/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
Kroměříž
Kroměříž
01:01,62 01:01,41 01:01,4110.65/21,010/0/2
17.1/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
01:14,57 01:01,78 01:01,7811.02/21,79/8/0
18.2/DMKŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:03,30 01:04,46 01:03,3012.54/24,78/0/1
19.1/ZSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 01:03,56 01:03,5612.81/25,27/0/0
20.2/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
01:06,56 01:05,44 01:05,4414.68/28,96/2/0
21.3/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
00:00,00 01:50,26 01:50,2659.50/117,25/1/0
Oddíl