Memoriál J. Froňka st.

24.08.2014   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. WILSON Michael 1994 Stafford and Stone CC96.19 0 86.78 0 86.78 0
2. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus87.85 2 88.55 4 89.853.07/3,5219
3.1/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec90.30 2 91.68 52 92.305.52/6,4209
4.2/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.73 2 94.84 0 94.848.06/9,3199
5. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava95.48 0 102.97 152 95.488.70/10,0194
6.1/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy94.45 2 93.74 2 95.748.96/10,3189
7.1/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz100.38 6 95.75 0 95.758.97/10,3184
8.2/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy95.59 2 4.00 999 97.5910.81/12,5179
9.3/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha98.13 0 98.15 10 98.1311.35/13,1174
10.2/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB97.39 2 105.75 52 99.3912.61/14,5169
11.4/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí100.37 50 98.90 2 100.9014.12/16,3164
12.1/ZSBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy100.41 2 99.24 2 101.2414.46/16,7159
13.5/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa101.04 2 98.65 8 103.0416.26/18,7154
14.3/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus103.27 2 99.41 4 103.4116.63/19,2149
15.6/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 3 Kralupy105.62 4 101.42 2 103.4216.64/19,2144
16.1/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky101.79 6 102.65 2 104.6517.87/20,6139
17.3/VMSUCHÝ Ondřej 1979 2 Dukla B.100.70 4 4.00 999 104.7017.92/20,6134
18.4/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.107.58 4 103.85 4 107.8521.07/24,3129
19.2/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky118.37 2 103.93 4 107.9321.15/24,4124
20.3/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha112.94 8 110.11 0 110.1123.33/26,9119
20.4/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.116.54 6 108.11 2 110.1123.33/26,9114
22.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy120.26 2 108.56 2 110.5623.78/27,4109
23.5/ZSBERAN Václav 2000 2 USK Pha116.49 2 110.23 2 112.2325.45/29,3104
24.4/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky114.26 0 113.42 0 113.4226.64/30,799
25. KHOMCHENKO Andrey 1981 SC DK Kayak Moskva115.02 4 109.62 4 113.6226.84/30,90
26.2/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy112.02 6 114.27 10 118.0231.24/36,094
27.5/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy120.52 2 116.07 2 118.0731.29/36,189
28.3/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.129.85 8 114.16 4 118.1631.38/36,284
29. ROMASHKIN Dmitrii 1968 SC DK Kayak Moskva119.67 8 117.34 2 119.3432.56/37,50
30.6/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha115.40 4 118.98 2 119.4032.62/37,679
31.4/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha115.19 6 118.13 56 121.1934.41/39,774
32.5/DMHŘEBÍČEK Jakub 1999 2 KK Brand126.40 56 121.25 2 123.2536.47/42,069
33.7/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy122.38 2 124.01 6 124.3837.60/43,364
34.5/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky121.89 8 122.95 4 126.9540.17/46,359
35.6/DMŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.116.40 12 126.47 12 128.4041.62/48,054
36. FELIX Petr 1982 3 Kralupy119.03 54 119.12 10 129.1242.34/48,849
37. HEJNA Martin 1981 Tech.Pha136.33 6 127.74 4 131.7444.96/51,844
38.1/ZMLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha126.49 6 131.95 12 132.4945.71/52,739
39. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy145.72 2 136.65 0 136.6549.87/57,534
40.2/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.133.06 6 133.54 4 137.5450.76/58,529
41.8/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life134.59 4 142.38 58 138.5951.81/59,724
42.2/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy163.59 10 136.83 2 138.8352.05/60,019
43.6/ZSNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec175.31 206 133.05 6 139.0552.27/60,214
44.6/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.120.82 106 127.90 12 139.9053.12/61,29
45.7/ZSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz140.72 4 139.56 156 144.7257.94/66,88
46.8/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz142.57 58 143.84 2 145.8459.06/68,17
47. AKSENOV Nikolay 1962 SC DK Kayak Moskva174.35 14 142.34 6 148.3461.56/70,90
48.9/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha153.69 4 147.66 2 149.6662.88/72,56
49.7/DMŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec148.37 4 146.02 4 150.0263.24/72,95
50.10/ZSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha146.24 8 116.26 54 154.2467.46/77,74
51.8/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník127.31 60 4.00 999 187.31100.53/115,83
52.7/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz148.16 60 4.00 999 208.16121.38/139,92
53.3/ZMMALÝ Filip 2002 3 KVSPísek131.36 256 141.62 104 245.62158.84/183,01
54.9/DMKLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.146.17 112 182.08 102 258.17171.39/197,50
55. ZHOKHOV Aleksandr 1959 SC DK Kayak Moskva181.73 260 214.22 208 422.22335.44/386,50
  BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KODADA Miroslav 1982 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LAUNAY Antoine 1993 France4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁL Adam 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETERKA Adam 1996 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEK Jan 1979 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMA Martin 1972 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení