Mistrovství ČR kategorie U23 a 8. Český pohár ve slalomu na divoké vodě

31.08.2014   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha99.30 0 98.29 0 98.29 75
2. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha102.25 2 99.06 0 99.060.77/0,868
3. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.102.02 0 99.79 0 99.791.50/1,562
4. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.69 2 99.98 0 99.981.69/1,757
5. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.102.35 0 101.49 2 103.495.20/5,353
6. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha105.98 0 103.55 0 103.555.26/5,449
7. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.102.42 2 103.16 2 105.166.87/7,046
8. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.104.28 2 105.39 2 107.399.10/9,343
9. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha106.70 0 106.63 6 112.6314.34/14,640
10. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec101.51 2 113.39 2 115.3917.10/17,437
11. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha107.54 104 101.09 2 103.094.80/4,935
12. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice102.84 54 100.11 6 106.117.82/8,033
13. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.105.23 2 0.00 999 107.238.94/9,131
14. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha107.38 0 109.46 4 107.389.09/9,229
15. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc106.16 2 102.05 204 108.169.87/10,027
16. ŠODEK Petr 1998 2 USK Pha108.46 0 116.72 54 108.4610.17/10,325
17. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod107.12 52 106.92 2 108.9210.63/10,823
18. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy110.78 150 101.07 8 109.0710.78/11,021
19. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha107.83 2 117.17 154 109.8311.54/11,719
20. PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice118.59 56 109.85 0 109.8511.56/11,817
21. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava112.96 6 109.93 0 109.9311.64/11,815
22. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc112.09 0 0.00 999 112.0913.80/14,014
23. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice127.99 8 109.45 4 113.4515.16/15,413
24. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava129.00 108 109.67 4 113.6715.38/15,612
25. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha111.49 6 109.19 6 115.1916.90/17,211
26. BEDNÁREK Jan 1983 2+ Zábřeh112.19 4 112.90 4 116.1917.90/18,210
27. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha115.50 2 116.48 8 117.5019.21/19,59
28. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.130.86 6 113.97 4 117.9719.68/20,08
29. PRELL Pavel 1976 2 Kralupy113.10 8 114.23 4 118.2319.94/20,37
30. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec117.31 2 108.85 106 119.3121.02/21,46
31. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.113.38 6 110.35 100 119.3821.09/21,55
32. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha120.88 2 126.95 52 122.8824.59/25,04
33. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí122.36 4 113.06 204 126.3628.07/28,63
34. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov124.07 4 0.00 999 128.0729.78/30,32
35. MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB129.23 2 121.40 8 129.4031.11/31,71
36. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB102.83 62 132.63 54 164.8366.54/67,70
37. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa131.50 52 131.10 50 181.1082.81/84,30
38. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.102.52 102 0.00 999 204.52106.23/108,10
39. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz125.77 152 114.06 106 220.06121.77/123,90
40. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky123.45 104 114.95 150 227.45129.16/131,40
  HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava0.00 0 0.00 0 0.00 0
  MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice0.00 0 0.00 0 0.00 0
Oddíl