Slalom v Třebechovicích

27.09.2014   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠVEJD Jan 2004 0 Sušice144.10 6 142.70 0 142.70 0
2. VANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor145.30 2 140.30 4 144.301.60/1,10
3. RAŠNER Karel 2004 0 Šumperk148.40 2 148.00 6 150.407.70/5,40
4. VENC Štěpán 2004 0 KK Brand147.80 10 150.30 4 154.3011.60/8,10
5. POLLERT Jan 2005 0 USK Pha152.90 2 155.70 0 154.9012.20/8,50
6. BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 0 Č.Lípa165.60 4 158.70 0 158.7016.00/11,20
7. HEGER Jonáš 2006 0 KVS HK159.90 2 163.00 8 161.9019.20/13,50
8. VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 0 Zbraslav174.40 2 160.60 2 162.6019.90/13,90
9. JAKL Jáchym 2004 0 USK Pha165.80 8 167.30 2 169.3026.60/18,60
10. BEIER Matouš 2004 0 Trutnov175.20 12 165.50 8 173.5030.80/21,60
11. ONDRUŠ Mario 2005 0 USK Pha158.60 54 169.70 4 173.7031.00/21,70
12. PAVELKOVÁ Markéta 2005 0 Benátky167.50 8 174.70 8 175.5032.80/23,00
13. SOUČKOVÁ Lucie 2004 0 KVS HK175.40 6 190.20 2 181.4038.70/27,10
14. BEIER Alva 2005 0 Trutnov186.20 6 182.70 4 186.7044.00/30,80
15. HLUCHÝ Vilém 2006 0 KK Brand195.40 60 181.90 8 189.9047.20/33,10
16. NĚMEC Radek 2004 0 Pardub.190.30 4 187.60 4 191.6048.90/34,30
17. BÍZEK Marek 2005 0 KK Brand180.00 12 192.50 12 192.0049.30/34,50
18. STOLÍN Adam 2005 0 Trutnov185.30 10 197.60 8 195.3052.60/36,90
19. PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice183.50 12 191.90 10 195.5052.80/37,00
20. HÁJEK Michal 2006 0 Sláv.HK187.50 10 182.70 64 197.5054.80/38,40
21. ZOUBEK Adam 2004 0 Semily1.00 999 194.50 4 198.5055.80/39,10
22. GALUŠKA Zdeněk 2004 0 Sušice200.80 0 1.00 999 200.8058.10/40,70
23. POLLERT Antonín 2006 0 USK Pha220.80 6 203.70 0 203.7061.00/42,70
24. SAMKOVÁ Olga 2005 0 Třebech.204.20 8 193.00 12 205.0062.30/43,70
25. DRÁBEK Matyáš 2005 0 KVS HK202.40 6 200.40 10 208.4065.70/46,00
26. POPELKA Petr 2005 0 KK Brand204.50 8 214.30 2 212.5069.80/48,90
27. MÍČA Adam 2004 0 Postřelm234.30 14 201.20 18 219.2076.50/53,60
28. JUDA Štěpán 2004 0 Benátky217.20 6 217.90 12 223.2080.50/56,40
29. BERÁNEK Tomáš 2006 0 Týniště258.40 12 242.90 10 252.90110.20/77,20
30. VÁLEK Michal 2006 0 VS Tábor275.60 22 202.70 56 258.70116.00/81,30
31. SAIP Ondřej 2006 0 Boh.Pha230.00 64 220.40 58 278.40135.70/95,10
32. NOVÁK Matouš 2006 0 VS Tábor272.70 18 1.00 999 290.70148.00/103,70
33. TRÁVNÍČEK Jan 2005 0 Třebech.302.20 72 268.30 62 330.30187.60/131,50
  KÖNIG Lukáš 2006 0 Postřelm4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCH Matěj 2006 0 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Dominik 2005 0 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Bára 2006 0 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOŘEJŠÍ Anna 2004 0 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení