Slalom v Třebechovicích

27.09.2014   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HEGER Vojtěch, 2000, KVS HK
 HEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 KVS HK
Dukla B.
125.20 0 107.30 2 109.30 44
2. JINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
128.50 2 129.90 4 130.5021.20/19,440
3. VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
131.20 2 131.40 4 133.2023.90/21,936
4. STEJSKAL Ondřej
ŠENK Marek
1975
1974
2 KK Brand
KK Brand
133.60 4 136.40 6 137.6028.30/25,932
5. BOHATÝ Karel
SOUČEK Marek
2001
1999
Třebech.
KVS HK
136.70 4 138.80 4 140.7031.40/28,728
6. PAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1998
1996
3 Třebech.
Třebech.
140.40 2 146.20 6 142.4033.10/30,324
7. HÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
145.10 0 143.70 2 145.1035.80/32,820
8. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
145.40 2 147.10 6 147.4038.10/34,916
9. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
145.90 4 5.00 0 149.9040.60/37,112
10. STRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
2 Benátky
Benátky
146.60 6 144.30 6 150.3041.00/37,58
11. KAŠPAROVÁ Anna
OSOCHOVSKÁ Michaela
1985
1986
Sláv.HK
KVS HK
153.60 2 149.70 2 151.7042.40/38,87
12. HABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
151.10 10 159.30 8 161.1051.80/47,46
13. ŠESTÁK Karel
BOHATÝ Karel
1971
1974
3 Č.Skal.
Třebech.
154.00 12 158.40 6 164.4055.10/50,45
14. KARLOVSKÝ Marek
ŘÍHOVÁ Eva
1997
2000
KVS HK
USK Pha
161.50 4 168.30 8 165.5056.20/51,44
15. KAŠPAR Jaroslav
DUŠEK Vladimír
1956
1957
Sláv.HK
Sláv.HK
163.50 4 168.40 2 167.5058.20/53,23
16. ŘÍHA Matyáš
URBÁNEK Matyáš
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
178.70 8 170.90 0 170.9061.60/56,42
17. PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
161.50 10 161.10 16 171.5062.20/56,91
18. MAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
USK Pha
USK Pha
169.80 10 177.20 8 179.8070.50/64,50
19. KADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
USK Pha
USK Pha
186.70 8 172.90 12 184.9075.60/69,20
20. JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
188.50 2 195.40 2 190.5081.20/74,30
21. ONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
206.70 8 187.20 14 201.2091.90/84,10
  PETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WINTER Eduard
WINTER Tomáš
1956
1979
3 Jablonec
Jablonec
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl