Slalom v Třebechovicích

28.09.2014   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha113.20 2 113.90 0 113.90 77
2. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha118.00 0 116.60 0 116.602.70/2,473
3. DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha119.20 0 118.50 0 118.504.60/4,069
4. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice122.30 4 119.40 0 119.405.50/4,865
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha121.80 0 120.50 0 120.506.60/5,861
6. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK120.30 2 120.00 2 122.008.10/7,157
7. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň126.50 2 123.20 0 123.209.30/8,253
8. ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha125.90 0 125.80 2 125.9012.00/10,549
9. FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa128.30 2 128.20 0 128.2014.30/12,645
10. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK128.00 2 126.50 2 128.5014.60/12,841
11. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor128.10 2 127.40 2 129.4015.50/13,637
12. BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand128.50 6 129.30 2 131.3017.40/15,333
13. ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy131.60 0 131.60 0 131.6017.70/15,529
14. VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor130.20 4 129.70 2 131.7017.80/15,625
15. BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa138.30 2 132.00 0 132.0018.10/15,921
16. HAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.135.10 0 133.60 4 135.1021.20/18,620
17. ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand136.30 4 132.00 4 136.0022.10/19,419
18. HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky138.51 0 137.30 0 137.3023.40/20,518
19. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily136.30 2 139.20 0 138.3024.40/21,417
20. ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha141.00 0 140.30 2 141.0027.10/23,816
21. PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň140.40 4 139.90 2 141.9028.00/24,615
22. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov142.30 0 141.60 4 142.3028.40/24,914
23. KOUDELKOVÁ Anna 2000 3 KK Brand142.20 6 140.60 2 142.6028.70/25,213
24. ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily145.60 0 141.70 2 143.7029.80/26,212
25. HAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK143.30 2 141.90 2 143.9030.00/26,311
26. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha140.50 8 143.70 6 148.5034.60/30,410
27. KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky147.10 4 146.90 2 148.9035.00/30,79
28. HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa150.30 6 148.10 2 150.1036.20/31,88
29. KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.146.40 6 4.00 999 152.4038.50/33,87
30. KOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand152.10 2 152.60 0 152.6038.70/34,06
31. VÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň154.50 0 158.50 4 154.5040.60/35,65
32. POLLERTOVÁ Ema 2003 0 USK Pha156.10 6 151.90 6 157.9044.00/38,64
33. DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 0 Benátky157.80 4 156.80 4 160.8046.90/41,23
34. SKOTNICOVÁ Karolína 2000 0 Sláv.HK160.30 2 159.40 2 161.4047.50/41,72
35. HOFMANOVÁ Šárka 2002 0 Sláv.HK161.20 4 155.00 8 163.0049.10/43,11
36. RYCHTEROVÁ Zdeňka 1968 0 Dv.Král.168.50 2 163.70 2 165.7051.80/45,50
37. REJHOVÁ Martina 1976 0 Sláv.HK183.20 12 170.00 4 174.0060.10/52,80
38. ZELENKOVÁ Barbora 2001 0 Trutnov189.50 14 189.20 6 195.2081.30/71,40
39. VORLOVÁ Darina 1984 0 Pardub.194.10 8 198.90 4 202.1088.20/77,40
40. KLIŠČOVÁ Barbora 2002 0 Třebech.242.50 8 204.10 10 214.10100.20/88,00
41. CHARUZOVÁ Marcela 2003 0 Postřelm277.31 4 265.70 4 269.70155.80/136,80
  PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODOVÁ Jana 1993 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení