Hanácký slalom

28.09.2014   řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. JIRAS Marek
DUPAL Jiří
1976
1991
1 USK Pha
Olomouc
112.54 2 0.00 0 114.54 60
2.1/DMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
129.16 6 111.13 4 115.130.59/0,552
3.1/U23FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
118.41 2 148.45 14 120.415.87/5,144
4.2/U23FOLTYSOVÁ Denisa
ŠINDLER Marek
1993
1992
M KK Opava
Dukla B.
119.89 4 99.91 154 123.899.35/8,236
5.1/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
132.29 12 132.13 8 140.1325.59/22,328
6.2/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
134.72 6 136.61 6 140.7226.18/22,924
7.1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
135.81 6 158.39 6 141.8127.27/23,820
8.2/DSWALTER Jakub
KRISTEK Václav
1998
1996
Šumperk
Val.Mez.
140.19 102 139.16 6 145.1630.62/26,716
9.3/DMNOVOTNÝ Petr
HRICOVÁ Adéla
2000
1999
2 Olomouc
Olomouc
147.95 2 0.00 0 149.9535.41/30,912
10.1/ZMJANŮ Filip
KRATOCHVÍL Martin
2002
2003
3 Olomouc
Olomouc
148.14 2 154.28 10 150.1435.60/31,18
11.1/VBEDNÁREK Čestmír
SCHREIBER Zbyněk
1961
1963
3 VS Desná
VS Desná
140.40 10 0.00 0 150.4035.86/31,37
12.3/DSŠOTOLA Karel
DIMOVOVÁ Barbora
1997
2000
3 Litovel
Litovel
149.96 6 0.00 0 155.9641.42/36,26
13.3/U23KAŠPAR Jonáš
HALATOVÁ Jana
1991
1992
M Dukla B.
Dukla
162.03 6 158.33 0 158.3343.79/38,25
14.2/ZMRUDORFER Martin
KNEBLOVÁ Tereza
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
161.43 6 157.88 6 163.8849.34/43,14
15.2/ZSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
131.58 154 159.89 10 169.8955.35/48,33
16.3/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
3 Olomouc
Olomouc
176.12 8 169.73 10 179.7365.19/56,92
17.4/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
SOUČKOVÁ Karolína
1999
1999
3 Olomouc
Olomouc
265.58 108 192.13 4 196.1381.59/71,21
18.3/ZMŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
Val.Mez.
Val.Mez.
197.42 4 170.84 62 201.4286.88/75,90
19.4/ZMHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
Olomouc
Olomouc
207.54 8 211.25 10 215.54101.00/88,20
20.4/ZSLÁTAL Filip
ŠVARC Adam
2001
2001
Olomouc
Olomouc
181.06 54 153.62 156 235.06120.52/105,20
Oddíl

Historie procházení