Hanácký slalom

28.09.2014   řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 2+ Olomouc90.68 0 96.01 0 90.68 128
2.1/U23DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc93.23 2 0.00 0 95.234.55/5,0120
3.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí96.52 50 95.75 0 95.755.07/5,6116
4.3/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno100.50 2 101.33 0 101.3310.65/11,7112
5.1/VMKRATOCHVÍL Jan 1978 0 USK Pha104.44 2 101.34 0 101.3410.66/11,8108
6.1/DMMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava100.17 2 99.81 2 101.8111.13/12,3104
7.1/DSKLABAN Martin 1997 2 KK Opava100.50 2 109.07 4 102.5011.82/13,0100
8.2/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava103.68 2 103.23 0 103.2312.55/13,896
9.2/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc106.79 2 106.14 0 106.1415.46/17,092
10.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava106.20 0 106.85 2 106.2015.52/17,188
11. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž107.29 0 111.77 4 107.2916.61/18,384
12. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc0.00 0 104.53 4 108.5317.85/19,780
13.2/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno107.72 2 108.68 4 109.7219.04/21,076
14.3/VMSVOBODA David 1974 0 Val.Mez.116.14 0 110.36 0 110.3619.68/21,772
15.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž115.40 4 111.32 0 111.3220.64/22,868
16. VOLEK Martin 1982 3 Val.Mez.111.66 2 111.86 0 111.8621.18/23,464
17.3/DSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc110.48 4 111.08 2 113.0822.40/24,760
18.4/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc121.47 2 111.53 2 113.5322.85/25,256
19.1/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc114.53 0 0.00 0 114.5323.85/26,352
20.2/ZSTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.117.24 4 115.87 0 115.8725.19/27,848
21.3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc120.77 0 116.60 0 116.6025.92/28,644
22.3/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž118.72 0 117.60 2 118.7228.04/30,940
23. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí120.26 0 120.67 6 120.2629.58/32,639
24.4/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno119.50 2 121.58 2 121.5030.82/34,038
25.5/VMSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník121.00 4 120.85 2 122.8532.17/35,537
26.4/VNĚMEC Jakub 1969 2 KK Brno132.13 54 121.55 2 123.5532.87/36,236
27.1/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk126.70 0 123.60 0 123.6032.92/36,335
28.1/VSPULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk122.04 2 127.92 2 124.0433.36/36,834
29.2/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí122.16 2 125.32 2 124.1633.48/36,933
30. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž126.87 2 125.39 0 125.3934.71/38,332
31.4/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí129.90 4 123.91 2 125.9135.23/38,931
32.6/VMBALARIN Josef 1973 3 KK Opava127.37 0 0.00 0 127.3736.69/40,530
33.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc131.08 2 126.17 2 128.1737.49/41,329
34.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc129.51 2 130.16 0 130.1639.48/43,528
35.5/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc128.32 2 141.54 2 130.3239.64/43,727
36.5/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc130.58 0 132.95 4 130.5839.90/44,026
37.3/DMPAPULA Martin 1999 3 Litovel125.52 6 119.46 58 131.5240.84/45,025
38.5/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná147.72 2 126.44 6 132.4441.76/46,124
39.4/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž126.57 8 124.64 10 134.5743.89/48,423
40.6/ZSHENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.137.37 2 133.76 2 135.7645.08/49,722
41.5/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná133.77 2 0.00 0 135.7745.09/49,721
42.7/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk147.44 4 132.47 4 136.4745.79/50,520
43.8/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž125.18 54 133.58 4 137.5846.90/51,719
44.9/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk137.68 2 131.95 6 137.9547.27/52,118
45.6/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž138.84 6 134.82 4 138.8248.14/53,117
46.6/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc160.79 2 133.17 6 139.1748.49/53,516
47.4/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc92.87 50 92.95 50 142.8752.19/57,615
48.10/ZSSURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk154.65 4 143.88 2 145.8855.20/60,914
49.2/VSKRATOCHVÍL Vladimír 1948 0 Olomouc142.13 4 0.00 0 146.1355.45/61,113
50.11/ZSVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto140.40 8 120.54 60 148.4057.72/63,712
51.12/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk169.30 8 143.06 6 149.0658.38/64,411
52.7/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc122.69 52 145.65 4 149.6558.97/65,010
53.13/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno164.58 6 144.20 6 150.2059.52/65,69
54.14/ZSCHABIČA Pavel 2001 3 SKVeselí166.09 4 144.99 6 150.9960.31/66,58
55.15/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.147.19 4 152.98 2 151.1960.51/66,77
56.8/ZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc150.92 56 145.23 6 151.2360.55/66,86
57.9/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc153.02 52 151.17 2 153.1762.49/68,95
58.16/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc129.80 108 152.84 6 158.8468.16/75,24
59.17/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž165.79 6 158.87 4 162.8772.19/79,63
60.10/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.167.55 52 170.44 0 170.4479.76/88,02
61.11/ZMSMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.179.00 2 222.19 6 181.0090.32/99,61
62.7/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK184.33 0 0.00 0 184.3393.65/103,30
63.18/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 0 Šumperk181.42 60 202.18 10 212.18121.50/134,00
64.19/ZSŠVARC Adam 2001 0 Olomouc205.51 12 0.00 999 217.51126.83/139,90
65.12/ZMCRHONEK Jan 2002 0 Zábřeh167.18 52 195.33 60 219.18128.50/141,70
66.20/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc158.82 106 183.50 54 237.50146.82/161,90
67.13/ZMZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí130.41 154 204.80 54 258.80168.12/185,40
68.7/DSŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk157.56 104 224.64 104 261.56170.88/188,40
69.14/ZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc242.45 102 222.93 52 274.93184.25/203,20
70.21/ZSŠMOLDAS František 2000 0 Zábřeh190.19 106 170.51 110 280.51189.83/209,30
71.15/ZMRUTAR Martin 2003 0 VS Desná175.18 262 159.29 314 437.18346.50/382,10
Oddíl

Historie procházení