Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči

04.10.2014   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
r-body
1.1/HOŠKOVÁ Kateřina, 1985, USK Pha HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha106.57 0 103.30 0 103.30 82
2.2/POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice112.64 0 116.17 0 112.649.34/9,074
3.1/U23JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.116.33 52 113.56 0 113.5610.26/9,966
4.1/DSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň116.32 0 117.31 0 116.3213.02/12,662
5.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň117.19 0 116.52 2 117.1913.89/13,458
6.1/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha113.77 4 116.30 2 117.7714.47/14,054
7.3/KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky131.90 0 118.10 0 118.1014.80/14,350
8.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.120.15 2 118.75 0 118.7515.45/15,046
9.4/ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy124.60 2 120.13 0 120.1316.83/16,342
10.1/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy125.98 0 123.22 2 125.2221.92/21,238
11.5/POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor124.40 2 123.97 4 126.4023.10/22,434
12.2/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice124.43 2 133.34 0 126.4323.13/22,430
13.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor126.50 0 125.41 2 126.5023.20/22,526
14.6/POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB125.77 2 124.62 2 126.6223.32/22,622
15.3/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice130.46 50 123.79 6 129.7926.49/25,618
16.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak130.26 0 131.79 0 130.2626.96/26,114
17.2/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz144.49 0 131.24 2 133.2429.94/29,010
18.7/PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja135.96 0 133.62 0 133.6230.32/29,49
19.3/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha133.66 2 136.27 0 135.6632.36/31,38
20.1/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník144.96 0 140.70 4 144.7041.40/40,17
21.3/VKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy161.42 2 150.24 0 150.2446.94/45,46
22.4/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 0 Ot.Strak168.94 2 164.95 2 166.9563.65/61,65
23.2/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.169.35 0 176.11 4 169.3566.05/63,94
24.5/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 3 Kadaň171.33 4 163.18 54 175.3372.03/69,73
25.1/PZŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 - SKVS ČB186.85 58 181.93 0 181.9378.63/76,10
26.4/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 0 Č.Kruml.192.33 2 178.75 6 184.7581.45/78,82
27.2/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 - Ot.Strak184.11 12 194.71 10 196.1192.81/89,80
28.3/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 - Sušice190.47 8 215.86 4 198.4795.17/92,10
29.4/PZTESAŘOVÁ Hana 2004 - SKVS ČB209.45 6 220.20 6 215.45112.15/108,60
30.2/VMREJHOVÁ Martina 1976 0 Sláv.HK202.11 208 207.47 8 215.47112.17/108,61
31.6/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 0 SKVS ČB185.49 54 182.44 58 239.49136.19/131,80
32.7/ZMPOLLERTOVÁ Ema 2003 0 USK Pha132.17 152 140.20 106 246.20142.90/138,30
33.5/ZSSTAŇKOVÁ Antonie 2000 0 Č.Kruml.228.89 154 201.96 60 261.96158.66/153,60
34.5/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 - SKVS ČB262.17 62 217.66 54 271.66168.36/163,00
35.8/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.212.25 108 220.88 56 276.88173.58/168,00
36.6/PZHORALOVÁ Josefína 2005 - Horš.Týn199.14 104 190.26 104 294.26190.96/184,90
  VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  VEVERKOVÁ Zdenka 1977 0 Loko Plz0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
Oddíl