5.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ, 2.NZJ

08.05.2010   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha89.48 0 88.93 0 88.93 -
2. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha91.95 0 88.65 2 90.651.72/1,9-
3. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.93.28 0 91.17 0 91.172.24/2,5-
4. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.95.82 0 92.04 0 92.043.11/3,5-
5. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha92.65 0 92.85 0 92.853.92/4,4-
6. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.92.45 0 91.10 2 93.104.17/4,7-
7. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha93.36 0 91.47 2 93.474.54/5,1-
8. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.91.41 2 94.85 2 96.857.92/8,9-
9. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha91.07 0 89.93 50 139.9351.00/57,3-
10. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.96.02 0 96.25 50 146.2557.32/64,5-
11. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha98.31 0 91.59 2 93.594.66/5,2-
12. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha94.22 4 94.31 0 94.315.38/6,0-
13. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec96.28 0 93.70 50 96.287.35/8,3-
14. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc95.22 2 94.97 2 96.978.04/9,0-
15. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus97.11 0 98.11 0 97.118.18/9,2-
16. CVIKL Ondřej 1992 1 Ostrava97.63 0 98.45 4 97.638.70/9,8-
17. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha97.63 4 97.91 0 97.918.98/10,1-
18. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod97.98 0 104.52 50 97.989.05/10,2-
19. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.98.85 0 98.12 0 98.129.19/10,3-
20. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha102.41 0 98.42 0 98.429.49/10,7-
21. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.99.86 0 99.84 4 99.8610.93/12,3-
22. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc98.78 2 100.36 0 100.3611.43/12,9-
23. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava99.65 2 101.22 0 101.2212.29/13,8-
24. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.101.53 0 103.57 0 101.5312.60/14,2-
25. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy101.60 0 107.24 2 101.6012.67/14,2-
26. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy104.29 0 102.09 0 102.0913.16/14,8-
27. MRÚZEK David 1976 2 Dukla B.105.06 0 102.24 0 102.2413.31/15,0-
28. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus104.01 0 105.31 2 104.0115.08/17,0-
29. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus104.28 2 104.39 0 104.3915.46/17,4-
30. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.108.54 0 104.85 0 104.8515.92/17,9-
31. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice105.54 4 105.37 0 105.3716.44/18,5-
32. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice107.11 0 105.41 0 105.4116.48/18,5-
33. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava107.12 2 104.62 2 106.6217.69/19,9-
34. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha109.06 2 107.22 0 107.2218.29/20,6-
35. GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice110.40 0 107.71 0 107.7118.78/21,1-
36. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice106.17 2 104.48 102 108.1719.24/21,6-
37. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno108.47 0 111.11 2 108.4719.54/22,0-
38. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec106.88 2 113.65 0 108.8819.95/22,4-
39. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky108.89 0 111.75 0 108.8919.96/22,4-
40. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice108.76 2 108.92 0 108.9219.99/22,5-
41. LENC Miroslav 1986 2 SKVS ČB111.40 0 110.47 0 110.4721.54/24,2-
42. HRIC Filip 1993 2 Olomouc108.51 2 113.86 58 110.5121.58/24,3-
43. MÍKA Viktor 1977 2 S.Žižkov109.46 2 113.23 2 111.4622.53/25,3-
44. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa111.53 0 118.02 0 111.5322.60/25,4-
45. GORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy110.38 2 112.01 6 112.3823.45/26,4-
46. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec110.42 2 0.00 0 112.4223.49/26,4-
47. KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB110.61 2 0.00 0 112.6123.68/26,6-
48. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava112.74 0 0.00 0 112.7423.81/26,8-
49. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz110.83 2 0.00 0 112.8323.90/26,9-
50. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha111.69 2 0.00 0 113.6924.76/27,8-
51. ŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha112.26 2 0.00 0 114.2625.33/28,5-
52. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod107.66 8 0.00 0 115.6626.73/30,1-
53. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy113.04 4 0.00 0 117.0428.11/31,6-
54. REICHENAUER Antonín 1956 2 Sláv.KV114.43 4 0.00 0 118.4329.50/33,2-
55. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice120.54 0 0.00 0 120.5431.61/35,5-
56. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB117.32 4 0.00 0 121.3232.39/36,4-
57. ŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa122.19 0 0.00 0 122.1933.26/37,4-
58. ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha123.39 0 0.00 0 123.3934.46/38,7-
59. ŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy121.12 4 0.00 0 125.1236.19/40,7-
60. KURFÜRST Jaroslav 1993 3 USK Pha124.21 4 0.00 0 128.2139.28/44,2-
61. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí127.61 4 0.00 0 131.6142.68/48,0-
62. PECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice126.56 6 0.00 0 132.5643.63/49,1-
63. BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava131.65 2 0.00 0 133.6544.72/50,3-
64. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha135.93 2 0.00 0 137.9349.00/55,1-
65. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně141.68 4 0.00 0 145.6856.75/63,8-
66. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha144.78 2 0.00 0 146.7857.85/65,1-
67. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice102.05 50 0.00 0 152.0563.12/71,0-
68. MRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava153.00 0 0.00 0 153.0064.07/72,0-
69. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB108.22 50 0.00 0 158.2269.29/77,9-
70. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec107.06 52 0.00 0 159.0670.13/78,9-
71. KOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha117.71 56 0.00 0 173.7184.78/95,3-
72. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy119.22 56 0.00 0 175.2286.29/97,0-
73. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice123.90 52 0.00 0 175.9086.97/97,8-
74. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa138.08 50 0.00 0 188.0899.15/111,5-
75. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc139.06 54 0.00 0 193.06104.13/117,1-
76. ŠOLTYS Tomáš 1997 2 KK Opava153.52 52 0.00 0 205.52116.59/131,1-
77. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV163.60 56 0.00 0 219.60130.67/146,9-
78. ŠPETA Sebastian 1995 3 USK Pha149.74 106 0.00 0 255.74166.81/187,6-
79. HEGER Tomáš 1998 3 KVS HK189.47 152 0.00 0 341.47252.54/284,0-
Oddíl