4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově

04.05.2014   řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HÁLA Richard 1992 MT Olomouc01:10,98 01:11,33 01:10,98 75/0/155
2. SLEPICA Karel 1988 1 Olomouc01:11,70 01:12,25 01:11,700.72/1,068/0/143
3. SLOVÁK Tomáš 1979 MT Olomouc01:12,38 01:12,00 01:12,001.02/1,462/0/131
4. OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí01:14,31 01:13,68 01:13,682.70/3,857/0/119
5. ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc01:14,04 01:13,80 01:13,802.82/4,053/0/107
6. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.01:14,92 01:15,06 01:14,923.94/5,649/134/0
7. STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav01:15,72 01:15,39 01:15,394.41/6,246/122/0
8. ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov01:16,06 01:15,88 01:15,884.90/6,943/110/0
9. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov01:18,04 01:17,03 01:17,036.05/8,540/98/0
10. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž01:17,60 01:17,22 01:17,226.24/8,837/0/95
11. KREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno01:17,95 01:18,49 01:17,956.97/9,835/0/83
12. ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.01:19,90 01:18,06 01:18,067.08/10,033/86/0
13. TŮMA Jan 1979 2 SKVeselí01:18,75 01:18,42 01:18,427.44/10,531/0/71
14. KUBŮ Petr 1976 2 Olomouc01:18,43 01:18,44 01:18,437.45/10,529/0/59
15. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:20,06 01:18,85 01:18,857.87/11,127/74/0
16. SATKE Adam 1994 2 KK Brno01:19,70 01:18,93 01:18,937.95/11,225/0/47
17. NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc01:18,96 01:19,41 01:18,967.98/11,223/0/41
18. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.01:19,27 01:19,04 01:19,048.06/11,421/68/0
19. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:19,32 01:20,12 01:19,328.34/11,719/0/35
20. JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:19,45 01:19,93 01:19,458.47/11,917/62/0
21. NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov01:19,55 01:19,49 01:19,498.51/12,015/56/0
22. KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc01:20,08 01:20,20 01:20,089.10/12,814/0/29
23. DAMBORSKÝ Libor 1982 Kroměříž01:20,73 01:20,43 01:20,439.45/13,313/0/23
24. PAPULA Martin 1999 2 Litovel01:20,57 01:21,24 01:20,579.60/13,512/0/17
25. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.01:21,28 01:21,55 01:21,2810.30/14,511/50/0
26. HERDA Jan 1974 2 Boh.Pha01:21,61 01:21,51 01:21,5110.53/14,810/44/0
27. MAREK Aleš 1978 1 Trutnov01:21,79 01:21,71 01:21,7110.73/15,19/38/0
28. PAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně01:23,19 01:21,86 01:21,8610.88/15,38/32/0
29. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov01:25,15 01:23,02 01:23,0212.04/17,07/26/0
30. ČAMEK Petr 1977 Litovel01:24,43 01:23,49 01:23,4912.51/17,66/0/11
31. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz01:24,60 01:24,16 01:24,1613.18/18,65/20/0
32. KRČ Ladislav 1999 3 KK Brand01:27,11 01:24,65 01:24,6513.67/19,34/14/0
33. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov01:25,60 01:26,64 01:25,6014.62/20,63/8/0
34. STŘECHA Petr 1994 3 VSDK01:26,51 01:25,81 01:25,8114.83/20,92/0/10
35. KONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž01:26,15 01:27,00 01:26,1515.17/21,41/0/9
36. VYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto01:27,45 01:26,42 01:26,4215.44/21,80/7/0
37. HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:29,13 01:28,25 01:28,2517.27/24,30/0/8
38. NĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno01:30,11 01:29,31 01:29,3118.33/25,80/0/7
39. NOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno01:29,39 01:30,22 01:29,3918.41/25,90/0/6
40. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.01:29,60 01:29,86 01:29,6018.62/26,20/6/0
41. GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc01:34,14 01:35,13 01:34,1423.16/32,60/0/5
42. VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto01:36,17 01:35,01 01:35,0124.03/33,90/5/0
43. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště01:37,48 01:37,59 01:37,4826.50/37,30/4/0
44. VESELÝ František 2000 3 Trutnov01:41,42 01:41,49 01:41,4230.44/42,90/3/0
45. FIALA Jakub 2001 Olomouc01:42,50 01:46,20 01:42,5031.52/44,40/0/4
46. JANŮ Filip 2002 3 Olomouc01:43,91 01:42,66 01:42,6631.68/44,60/0/3
47. LÁTAL Filip 2001 Olomouc01:44,50 01:45,70 01:44,5033.52/47,20/0/2
48. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:45,80 01:45,20 01:45,2034.22/48,20/2/0
49. HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:45,97 01:46,01 01:45,9734.99/49,30/1/0
50. MRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc01:48,11 01:48,55 01:48,1137.13/52,30/0/1
51. HALA Jiří 2002 Olomouc01:50,00 01:49,35 01:49,3538.37/54,10/0/0
52. RUDORFER Martin 2003 Olomouc01:51,90 01:49,57 01:49,5738.60/54,40/0/0
53. HRADEC Matěj 2003 Olomouc01:51,13 01:52,32 01:51,1340.15/56,60/0/0
54. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc01:51,30 01:51,65 01:51,3040.32/56,80/0/0
  BEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Oddíl