ECA Slalom Junior Cup V

31.07.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Jindřich Beneš   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M   1st. run heats, 2nd. run final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U18IVALDI Raffaello 1997 canoa club verona109.01 2 106.71 0 106.71 -
2.1/U16JEKLIN Jakob 1998 Kajak klub Soške elektrarne100.92 10 101.19 6 107.190.48/0,4-
3.2/U18BRAUNE Willi 1996 LKV Sachsen-Anhalt103.03 4 105.22 2 107.220.51/0,5-
4.3/U18CRAWFORD Brodie 1997 Ascot Kayak Club111.00 8 107.34 0 107.340.63/0,6-
5.4/U18TRUMMER Timo 1996 LKV Sachsen-Anhalt104.92 6 103.57 6 109.572.86/2,7-
6.2/U16MIRGORODSKÝ Marko 1998 Dukla LM106.78 4 102.50 8 110.503.79/3,6-
7.3/U16LHOTA Matyáš 1999 USK Praha104.56 4 106.56 4 110.563.85/3,6-
8.5/U18OULHEN CORENTIN 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE113.83 0 109.06 2 111.064.35/4,1-
9.4/U16PŘÍHODA Matouš 1998 USK Praha103.98 16 103.34 8 111.344.63/4,3-
10.5/U16HEGER Tomáš 1998 DUKLA Brandýs107.10 2 105.61 6 111.614.90/4,6-
11.6/U18KULIKOV Alexander 1997 Kzaxtan103.01 0 104.24 8 112.245.53/5,2-
12.6/U16LERCH Adam 1998 TJ Ohře Klášterec111.38 2 110.29 2 112.295.58/5,2-
13.7/U18JANUR Dominik 1997 KS Start Nowy Sacz118.94 6 108.35 4 112.355.64/5,3-
14.7/U16TUCHSCHERER Lennard 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.107.78 16 100.64 14 114.647.93/7,4-
15.8/U16STRAUS Thomas 1998 AKV111.24 2 113.65 2 115.658.94/8,4-
16.8/U18SMITH Wiliam 1997 British Canoeing109.69 8 111.31 6 117.3110.60/9,9-
17.9/U16ŠTEKLÁČ Filip 1998 Dukla LM126.18 6 111.65 6 117.6510.94/10,3-
18.10/U16NOVOTNÝ Jan 1998 UP Olomouc112.31 2 114.02 4 118.0211.31/10,6-
19.11/U16CEPEK Matěj 1998 SK VS Č. Budějovice113.05 4 112.25 6 118.2511.54/10,8-
20.9/U18LOWTHER Steven 1997 Ascot Kayak Club115.94 6 114.80 4 118.8012.09/11,3-
21.12/U16GIBSON Angus 1998 British Canoeing114.93 10 113.27 6 119.2712.56/11,8-
22.13/U16HARLAK Marc 1999 LKV Sachsen-Anhalt147.25 6 115.99 4 119.9913.28/12,4-
23.1/U14HEGER Vojtěch 2000 KVS Hradec Králové135.07 4 119.45 4 123.4516.74/15,7-
24.10/U18MALYSHEV Roman 1996 KRASNOJARSK124.69 8 118.03 8 126.0319.32/18,1-
25.11/U18PUCHEOU Johan 1997 CUPPEV123.09 16 118.37 8 126.3719.66/18,4-
26.12/U18WEBER Alexander 1997 LKC Germany111.82 4 121.10 6 127.1020.39/19,1-
27.13/U18LE BOURDONNEC Guille 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE123.66 0 122.25 8 130.2523.54/22,1-
28.14/U16SEUMEL Paul 1999 LKV Sachsen-Anhalt122.13 4 122.85 8 130.8524.14/22,6-
29.14/U18OTTEN Joris 1997 the Netherlands127.63 2 125.61 6 131.6124.90/23,3-
30.15/U16FRANIEL Max 1999 Leipziger-Kanu-Club e.V.143.47 16 127.34 6 133.3426.63/25,0-
31.16/U16LAUNAY Thomas 1998 CDCK 22123.95 2 124.62 10 134.6227.91/26,2-
32.2/U14KRUPPA Felix 2000 Slovakia184.11 58 130.73 12 142.7336.02/33,8-
33.3/U14BRAUNE Leo 2000 LKV Sachsen-Anhalt141.88 52 133.14 12 145.1438.43/36,0-
34.17/U16BOURHIS Yves 1998 CESSON SEVIGNE BRETAGNE107.67 6 133.47 12 145.4738.76/36,3-
35.18/U16SEDLÁČEK Tomáš 1999 Slovakia138.31 10 142.58 10 152.5845.87/43,0-
36.4/U14OSTRBENK Vid 2001 KKK Catez158.27 50 155.54 8 163.5456.83/53,3-
37.15/U18LE PONCIN Baptiste 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE117.55 2 120.08 52 172.0865.37/61,3-
38.16/U18CHAUMET Jules 1997 CESSON SEVIGNE BRETAGNE112.78 16 121.00 56 177.0070.29/65,9-
39.19/U16KUNA Václav 1998 SK VS Č. Budějovice113.17 10 121.42 58 179.4272.71/68,1-
40.17/U18LOOS SÖren 1997 KC Hilden109.50 2 127.12 60 187.1280.41/75,4-
41.5/U14LINKSTED Peter 2000 British Canoeing125.86 2 143.29 54 197.2990.58/84,9-
42.6/U14HANNES Seumel 2000 LKV Sachsen-Anhalt150.14 110 139.35 66 205.3598.64/92,4-
43.18/U18SHIROKOV Valeriy 1996 Kzaxtan121.54 8 103.90 110 213.90107.19/100,4-
44.19/U18VIDMAR Klemen 1997 KKK Tacen112.93 6 113.24 110 223.24116.53/109,2-
45.20/U18BESTE Florian 1996 KC Hilden105.77 2 106.31 158 264.31157.60/147,7-
46.20/U16TERIN Artem 1998 KRASNOJARSK149.26 18 162.10 110 272.10165.39/155,0-
47.7/U14PAULAIS Julien 2000 VICK158.27 12 283.50 66 349.50242.79/227,5-
48.8/U14SARAMANDIF Terence 2002 VICK205.80 8 188.72 310 498.72392.01/367,4-
49.21/U18CORAIL René Nathan 1997 VICK127.80 12 0.00 0 139.8033.09/31,0-
50.22/U18GURECKA Marko 1996 Dukla LM101.78 52 0.00 0 153.7847.07/44,1-
51.23/U18POLES MALO 1996 CESSON SEVIGNE BRETAGNE116.71 52 0.00 0 168.7162.00/58,1-
52.24/U18MATULA Roman 1996 Klub Kanoistika Roudnice n.L.123.78 52 0.00 0 175.7869.07/64,7-
53.25/U18COGGAN Will 1996 Team Colorado Whitewater Racin123.22 58 0.00 0 181.2274.51/69,8-
54.21/U16WATERS Aiden 1998 British Canoeing128.72 54 0.00 0 182.7276.01/71,2-
55.22/U16LEHRACH Fritz 1998 Leipziger-Kanu-Club e.V.126.13 60 0.00 0 186.1379.42/74,4-
56.23/U16BORRMANN Eric 1999 LKV Sachsen-Anhalt129.53 58 0.00 0 187.5380.82/75,7-
57.24/U16NILSSON Mattias 1998 Sweden134.07 54 0.00 0 188.0781.36/76,2-
58.25/U16KOLAT Artur 1999 KS Start Nowy Sacz130.02 60 0.00 0 190.0283.31/78,1-
59.26/U16GLASGOW Fraser 1998 British Canoeing129.30 64 0.00 0 193.3086.59/81,1-
60.26/U18KOVAČIČ Gašper 1997 Kajak klub Soške elektrarne145.08 60 0.00 0 205.0898.37/92,2-
61.27/U16JUG Aljaž 1999 Kajak klub Soške elektrarne193.99 16 0.00 0 209.99103.28/96,8-
62.28/U16MARTINEZ Addwyn 1998 CUPPEV142.55 68 0.00 0 210.55103.84/97,3-
63.29/U16GRACHEV Vladislav 1999 KRASNORAJARSK146.11 80 0.00 0 226.11119.40/111,9-
64.27/U18SCHUTZE Michael 1997 KSV Bad Kreuznach165.85 62 0.00 0 227.85121.14/113,5-
65.30/U16VAJDA Matúš 1999 ŽKV-Žilina166.02 70 0.00 0 236.02129.31/121,2-
66.9/U14PFANNENSCHMIDT Max 2000 Leipziger-Kanu-Club e.V.167.37 106 0.00 0 273.37166.66/156,2-
67.31/U16MANUSHKIN Dmitriy 1998 KRASNOJARSK161.65 122 0.00 0 283.65176.94/165,8-
68.32/U16NIKULIN Ivan 1999 Kzaxtan140.84 174 0.00 0 314.84208.13/195,0-
69.10/U14BERNAT Jaka 2001 KKK Tacen167.61 156 0.00 0 323.61216.90/203,3-
70.28/U18MESSEMER Dennis 1997 VfL Bad Kreuznach178.39 168 0.00 0 346.39239.68/224,6-
71.11/U14KUBASOV Mikhaii 2000 SURGUT237.71 214 0.00 0 451.71345.00/323,3-
  PUTNAM Ethan 1996 Team Colorado Whitewater Racin0.00 999 0.00 0 999.00 -
  EDWARDS Duncan 1999 British Canoeing0.00 999 0.00 0 999.00 -
  OCHAKOVSKICH Yegor 2000 KAZ010.00 999 0.00 0 999.00 -
Oddíl

Historie procházení