MČR ve sjezdu žáků

09.08.2014   USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.07:51,00 35
2.2/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto08:33,6042.60/9,031
3.3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště08:40,9049.90/10,627
4.4/ZSNACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.08:41,1050.10/10,626
5.5/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc08:42,3051.30/10,925
6.6/ZSBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy08:48,2057.20/12,124
7.7/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc08:56,4065.40/13,923
8.1/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.09:01,8070.80/15,022
9.2/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.09:04,7073.70/15,621
10.8/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov09:06,9075.90/16,120
11.9/ZSKLEMENT Maxim 2001 Roudnice09:11,8080.80/17,219
12.10/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.09:12,8081.80/17,418
13.3/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí09:28,0097.00/20,617
14.11/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.09:29,0098.00/20,816
15.12/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto09:29,7098.70/21,015
16.13/ZSFIALA Jakub 2001 Olomouc09:35,40104.40/22,214
17.4/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc09:35,80104.80/22,313
18.5/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno09:42,00111.00/23,612
19.14/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto09:45,10114.10/24,211
20.6/ZMLERCH Eduard 2002 Klášter.09:51,40120.40/25,610
21.15/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc09:55,10124.10/26,39
22.7/ZMHALA Jiří 2002 Olomouc09:56,70125.70/26,78
23.16/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc09:59,60128.60/27,37
24.17/ZSLÁTAL Filip 2001 Olomouc10:03,90132.90/28,26
25.8/ZMRUDORFER Martin 2003 Olomouc10:06,50135.50/28,85
25.18/ZSŠULC Karel 2000 KK Brand10:06,50135.50/28,84
27.9/ZMHRADEC Matěj 2003 Olomouc10:07,50136.50/29,03
28.10/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc10:10,70139.70/29,72
29.19/ZSCHABIČA Pavel 2001 SKVeselí10:32,80161.80/34,41
30.11/ZMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.10:53,60182.60/38,80
31.12/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.11:02,50191.50/40,70
32.13/ZMRANCE Sebastián 2002 Olomouc11:14,80203.80/43,30
33.20/ZSVYBÍRAL Ondřej 2001 Olomouc11:40,30229.30/48,70
34.21/ZSŠOREL Martin 2001 KK Brand11:56,10245.10/52,00
35.14/ZMZUBALÍK Martin 2002 SKVeselí12:16,00265.00/56,30
36.22/ZSKOLÁČEK Petr 2001 KK Brand12:48,50297.50/63,20
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 TrutnovDNF 0
  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.DNS 0
  KRATOCHVÍL Martin 2003 3 OlomoucDNF 0
  ČEPELÁK František 2002 Č.Kruml.DNF 0
  ROUČA Samuel 2002 ŠumperkDNF 0
Oddíl

Historie procházení