6.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ,USD Troja, 2.ČPJ, 3.NZJ

09.05.2010   USD Troja
ředitel: Jiří Prskavec   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha86.01 0 83.60 0 83.60 -
2. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha88.37 4 85.75 0 85.752.15/2,6-
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.91.33 2 86.15 0 86.152.55/3,1-
4. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.89.73 4 86.21 0 86.212.61/3,1-
5. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha89.14 2 87.09 0 87.093.49/4,2-
6. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec90.94 2 89.26 0 89.265.66/6,8-
7. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.89.60 0 88.09 2 90.096.49/7,8-
8. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.90.93 0 89.24 2 91.247.64/9,1-
9. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus93.29 0 92.47 2 94.4710.87/13,0-
10. PRSKAVEC Jiří 1993 1 USK Pha92.95 0 91.26 54 145.2661.66/73,8-
11. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.93.75 6 88.74 0 88.745.14/6,1-
12. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc94.07 0 90.06 0 90.066.46/7,7-
13. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha92.97 4 90.23 2 92.238.63/10,3-
14. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha92.74 8 91.90 2 93.9010.30/12,3-
15. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc93.98 0 92.37 50 93.9810.38/12,4-
16. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha98.93 2 94.18 0 94.1810.58/12,7-
17. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod94.25 0 91.97 6 94.2510.65/12,7-
18. CVIKL Ondřej 1992 1 Ostrava92.91 2 93.24 50 94.9111.31/13,5-
19. MRÚZEK David 1976 2 Dukla B.95.61 0 109.89 54 95.6112.01/14,4-
20. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.95.71 0 99.16 0 95.7112.11/14,5-
21. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec94.64 2 109.55 0 96.6413.04/15,6-
22. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.98.94 4 96.93 0 96.9313.33/15,9-
23. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy102.66 2 96.97 0 96.9713.37/16,0-
24. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava100.67 2 97.06 0 97.0613.46/16,1-
25. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice101.19 6 97.29 0 97.2913.69/16,4-
26. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy97.31 0 101.69 52 97.3113.71/16,4-
27. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha102.56 2 98.85 0 98.8515.25/18,2-
28. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus99.75 2 96.88 2 98.8815.28/18,3-
29. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.99.33 0 99.76 4 99.3315.73/18,8-
30. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus100.55 0 98.03 2 100.0316.43/19,7-
31. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice102.61 2 100.50 0 100.5016.90/20,2-
32. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec102.59 0 99.26 2 101.2617.66/21,1-
33. GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice104.35 0 101.70 0 101.7018.10/21,7-
34. GORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy102.40 0 103.55 8 102.4018.80/22,5-
35. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice98.52 4 93.54 202 102.5218.92/22,6-
36. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice100.64 2 108.66 0 102.6419.04/22,8-
37. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec101.64 4 101.15 2 103.1519.55/23,4-
38. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.103.46 0 103.87 0 103.4619.86/23,8-
39. MULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz103.82 2 102.69 2 104.6921.09/25,2-
40. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava103.17 2 111.01 54 105.1721.57/25,8-
41. HRIC Filip 1993 2 Olomouc105.48 0 102.16 54 105.4821.88/26,2-
42. KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB106.79 0 0.00 999 106.7923.19/27,7-
43. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno105.90 2 122.22 54 107.9024.30/29,1-
44. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky109.29 0 103.62 50 109.2925.69/30,7-
45. ŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha107.24 4 101.56 50 111.2427.64/33,1-
46. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc103.96 8 0.00 0 111.9628.36/33,9-
47. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy112.44 0 0.00 0 112.4428.84/34,5-
48. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB110.96 2 0.00 0 112.9629.36/35,1-
49. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice107.13 6 0.00 0 113.1329.53/35,3-
50. KURFÜRST Jaroslav 1993 3 USK Pha109.61 4 0.00 0 113.6130.01/35,9-
51. KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy112.27 2 0.00 0 114.2730.67/36,7-
52. ŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy114.64 0 0.00 0 114.6431.04/37,1-
53. REICHENAUER Antonín 1956 2 Sláv.KV108.95 6 0.00 0 114.9531.35/37,5-
54. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod113.04 2 0.00 0 115.0431.44/37,6-
55. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha107.52 8 0.00 0 115.5231.92/38,2-
56. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa111.63 4 0.00 0 115.6332.03/38,3-
57. BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava109.64 8 0.00 0 117.6434.04/40,7-
58. ŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa112.59 6 0.00 0 118.5934.99/41,9-
59. ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha114.73 4 0.00 0 118.7335.13/42,0-
60. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice115.04 4 0.00 0 119.0435.44/42,4-
61. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava116.08 4 0.00 0 120.0836.48/43,6-
62. KOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha116.57 4 0.00 0 120.5736.97/44,2-
63. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha119.00 2 0.00 0 121.0037.40/44,7-
64. PECHLÁT Hynek 1995 2 Sušice113.97 8 0.00 0 121.9738.37/45,9-
65. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha118.59 4 0.00 0 122.5938.99/46,6-
66. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí121.33 4 0.00 0 125.3341.73/49,9-
67. MATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha125.73 0 0.00 0 125.7342.13/50,4-
68. ŠOLTYS Tomáš 1997 2 KK Opava124.03 2 0.00 0 126.0342.43/50,8-
69. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV124.23 2 0.00 0 126.2342.63/51,0-
70. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice116.73 10 0.00 0 126.7343.13/51,6-
71. MRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava127.22 4 0.00 0 131.2247.62/57,0-
72. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha86.56 50 0.00 0 136.5652.96/63,3-
73. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa134.04 4 0.00 0 138.0454.44/65,1-
74. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB98.59 50 0.00 0 148.5964.99/77,7-
75. HEGER Tomáš 1998 3 KVS HK149.14 2 0.00 0 151.1467.54/80,8-
76. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně116.77 54 0.00 0 170.7787.17/104,3-
77. ŠPETA Sebastian 1995 3 USK Pha117.05 54 0.00 0 171.0587.45/104,6-
Oddíl