Slalom v Táboře

10.05.2015   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
ředitel: Miloš   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha94.80 2 93.32 0 93.32 53
2.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.95.62 0 93.74 0 93.740.42/0,549
3.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.94.32 0 94.70 2 94.321.00/1,145
4.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň99.32 0 95.93 0 95.932.61/2,841
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor97.22 0 93.99 2 95.992.67/2,937
6.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor96.49 0 96.82 0 96.493.17/3,433
7.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.99.05 2 99.79 2 101.057.73/8,329
8.3/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec104.87 4 102.39 0 102.399.07/9,725
9.1/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak108.17 0 105.44 0 105.4412.12/13,021
10.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav106.98 0 107.72 2 106.9813.66/14,617
11.1/DSMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus124.38 6 112.18 2 114.1820.86/22,413
12.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha114.42 0 124.22 6 114.4221.10/22,612
13.2/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa111.38 4 116.79 4 115.3822.06/23,611
14.4/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa122.42 2 115.06 2 117.0623.74/25,410
15.5/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky123.61 6 118.71 4 122.7129.39/31,59
16.2/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník128.06 4 124.03 0 124.0330.71/32,98
17. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň131.90 6 126.22 6 132.2238.90/41,77
18.3/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak140.40 4 131.27 2 133.2739.95/42,86
19. ŘÍZKOVÁ Magdalena 1987 L.Tábor127.55 52 135.84 2 137.8444.52/47,75
20.3/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.149.84 8 135.18 6 141.1847.86/51,34
21.4/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice147.42 8 139.83 4 143.8350.51/54,13
22.6/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.145.99 10 134.25 10 144.2550.93/54,62
23.5/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB155.88 4 167.83 4 159.8866.56/71,31
24.6/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.173.96 6 168.09 10 178.0984.77/90,80
25.4/DMPOŠTULKOVÁ Alžběta 1999 Boh.Pha184.65 4 4.00 999 188.6595.33/102,20
26.7/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav184.02 62 185.31 8 193.3199.99/107,10
27.5/DMŠEDIVÁ Kateřina 2000 Boh.Pha158.13 58 4.00 999 216.13122.81/131,60
28.8/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.182.56 154 225.93 10 235.93142.61/152,80
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOTOVSKÁ Karolina 1970 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KASLOVÁ Markéta 1968 3 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení