3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod

16.05.2015   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. RAK Tomáš, 1989, Dukla B. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.102.57 0 97.52 0 97.52 75
2. GEBAS Vítězslav, 1984, USK Pha GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha104.43 2 101.06 0 101.063.54/3,668
3. JEŽEK Stanislav, 1976, USK Pha JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha103.92 6 100.00 2 102.004.48/4,662
4. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha103.79 2 100.37 2 102.374.85/5,057
5. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.103.09 6 101.76 2 103.766.24/6,453
6. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha103.61 0 105.34 0 105.347.82/8,049
7. LERCH Adam 1998 2+ Dukla B.107.05 4 110.00 0 110.0012.48/12,846
8. CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc105.77 0 109.34 2 111.3413.82/14,243
9. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.102.33 4 102.50 58 160.5062.98/64,640
10. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha107.92 4 108.07 60 168.0770.55/72,337
11. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy112.51 2 110.40 0 110.4012.88/13,235
12. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha131.95 8 109.21 2 111.2113.69/14,033
13. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha110.54 2 115.14 10 112.5415.02/15,431
14. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB108.59 4 112.02 56 112.5915.07/15,529
15. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha111.63 2 113.77 106 113.6316.11/16,527
16. HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.111.89 2 108.63 106 113.8916.37/16,825
17. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha106.25 8 103.89 52 114.2516.73/17,223
18. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha106.84 8 110.69 106 114.8417.32/17,821
19. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha117.06 2 111.22 4 115.2217.70/18,219
20. LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha107.25 8 110.13 60 115.2517.73/18,217
21. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK115.97 2 121.62 2 117.9720.45/21,015
22. MRÚZEK Jakub 1995 1 Dukla B.112.21 6 126.65 54 118.2120.69/21,214
23. HEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK112.71 6 126.66 104 118.7121.19/21,713
24. PEXA Jakub 1994 1 USK Pha117.17 4 113.82 54 121.1723.65/24,312
25. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja118.57 4 121.12 106 122.5725.05/25,711
26. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV126.04 56 117.67 6 123.6726.15/26,810
27. MATULA Roman 1996 2+ Roudnice121.81 4 123.86 6 125.8128.29/29,09
28. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB122.04 8 117.16 54 130.0432.52/33,38
29. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB126.21 4 116.11 58 130.2132.69/33,57
30. NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc130.63 6 124.58 10 134.5837.06/38,06
31. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov144.83 62 127.36 12 139.3641.84/42,95
32. CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB141.29 4 131.38 152 145.2947.77/49,04
33. KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.139.34 6 124.39 56 145.3447.82/49,03
34. HRADÍLEK Václav 1982 1 USK Pha122.40 108 136.77 106 230.40132.88/136,32
Oddíl