3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod

16.05.2015   USD Trnávka
ředitel: Martin Kašpar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha91.38 2 87.67 2 89.67 75
2. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec94.90 6 91.38 0 91.381.71/1,968
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.93.74 4 91.19 2 93.193.52/3,962
4. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha92.28 2 91.70 2 93.704.03/4,557
5. ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.97.25 0 93.41 2 95.415.74/6,453
6. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha98.26 2 98.09 10 108.0918.42/20,549
7. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha93.75 2 90.10 50 140.1050.43/56,246
8. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc100.16 2 99.66 52 151.6661.99/69,143
9. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc100.38 2 101.31 102 203.31113.64/126,740
10. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc99.78 2 105.07 108 213.07123.40/137,637
11. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.99.50 52 97.16 0 97.167.49/8,435
12. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.99.03 4 95.70 2 97.708.03/9,033
13. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.65 56 96.86 4 100.8611.19/12,531
14. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha98.87 50 99.14 2 101.1411.47/12,829
15. PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice100.45 2 102.94 2 102.4512.78/14,327
16. HOŠEK Ondřej 1995 2+ KK Brno106.76 8 100.00 4 104.0014.33/16,025
17. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.112.04 4 96.42 8 104.4214.75/16,423
18. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha105.77 0 105.26 0 105.2615.59/17,421
19. MATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha101.32 4 99.06 50 105.3215.65/17,519
20. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice101.81 104 99.43 6 105.4315.76/17,617
21. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha105.58 0 103.71 4 105.5815.91/17,715
22. MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.102.36 4 105.80 106 106.3616.69/18,614
23. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha107.98 0 103.28 54 107.9818.31/20,413
24. ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava107.07 4 101.79 8 109.7920.12/22,412
25. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.111.37 0 111.07 0 111.0721.40/23,911
26. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.16 6 104.90 8 111.1621.49/24,010
27. ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha106.97 58 107.22 4 111.2221.55/24,09
28. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha98.79 154 106.01 6 112.0122.34/24,98
29. PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha116.47 50 107.85 6 113.8524.18/27,07
30. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim125.19 8 114.37 0 114.3724.70/27,56
31. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy114.03 8 106.75 8 114.7525.08/28,05
32. BALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava108.52 8 114.08 58 116.5226.85/29,94
33. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha119.43 54 110.50 8 118.5028.83/32,23
34. ZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice102.89 56 109.05 10 119.0529.38/32,82
35. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky106.11 56 123.58 12 135.5845.91/51,21
36. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky117.59 104 106.36 52 158.3668.69/76,60
37. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB106.03 56 108.07 152 162.0372.36/80,70
38. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice120.67 50 113.91 60 170.6781.00/90,30
39. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha113.78 58 117.82 56 171.7882.11/91,60
40. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava101.02 306 117.00 56 173.0083.33/92,90
41. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava132.46 54 115.16 66 181.1691.49/102,00
  BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl