8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR

17.05.2015   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HÁLA Richard 1992 MT Olomouc00:43,06 00:44,20 00:43,06 75/0/136
2. SLOVÁK Tomáš 1979 1 Olomouc00:44,67 00:44,45 00:44,451.39/3,268/0/124
3. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:45,32 00:45,36 00:45,322.26/5,262/137/0
4. OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí00:45,55 00:45,88 00:45,552.49/5,857/0/112
5. ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:46,04 00:51,43 00:46,042.98/6,953/0/100
6. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:47,40 00:46,18 00:46,183.12/7,249/125/0
7. NOVÁK Ondřej 1992 1 Boh.Pha00:46,25 00:46,51 00:46,253.19/7,446/113/0
8. ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.00:47,48 00:46,63 00:46,633.57/8,343/101/0
9. SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:46,74 00:53,05 00:46,743.68/8,540/0/88
10. KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno00:47,33 00:47,17 00:47,174.11/9,537/0/76
11. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:47,30 00:47,89 00:47,304.24/9,835/89/0
12. NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:47,63 00:48,41 00:47,634.57/10,633/0/64
13. NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:48,32 00:47,94 00:47,944.88/11,331/77/0
14. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.00:49,50 00:48,71 00:48,715.65/13,129/65/0
15. PAPULA Martin 1999 2 Litovel00:49,88 00:48,85 00:48,855.79/13,427/0/52
16. BOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov00:50,94 00:49,93 00:49,936.87/16,025/53/0
17. KUBŮ Petr 1976 1 Olomouc00:50,88 00:50,52 00:50,527.46/17,323/0/40
18. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž00:50,54 00:53,45 00:50,547.48/17,421/0/28
19. KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:51,56 00:50,70 00:50,707.64/17,719/47/0
20. KOČAN Michal 1977 2 Boh.Pha00:52,52 00:50,83 00:50,837.77/18,017/41/0
21. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:51,80 00:51,18 00:51,188.12/18,915/35/0
22. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:53,30 00:51,21 00:51,218.15/18,914/29/0
23. VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:53,05 00:51,78 00:51,788.72/20,313/23/0
24. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž00:53,71 00:53,72 00:53,7110.65/24,712/0/22
25. HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:59,40 00:53,92 00:53,9210.86/25,211/0/16
26. FILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa00:54,03 00:54,47 00:54,0310.97/25,510/17/0
27. VESELÝ František 2000 3 Trutnov00:54,66 00:56,45 00:54,6611.60/26,99/11/0
28. NACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.00:54,73 01:06,87 00:54,7311.67/27,18/0/10
29. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.01:09,50 00:55,36 00:55,3612.30/28,67/5/0
  KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.00:55,54 00:00,00 00:00,00 6/4/0
31. KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.00:57,12 01:16,84 00:57,1214.06/32,75/3/0
32. ŠVARC Adam 2001 3 Olomouc00:58,92 01:30,26 00:58,9215.86/36,84/0/4
33. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc01:00,42 01:11,15 01:00,4217.36/40,33/0/3
  LUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc00:00,00 01:00,97 00:00,00 2/0/2
35. HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:03,15 01:01,59 01:01,5918.53/43,01/2/0
36. LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc01:04,94 01:17,34 01:04,9421.88/50,80/0/1
37. ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště01:14,62 01:17,86 01:14,6231.56/73,30/1/0
Oddíl