MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž

30.05.2015   řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Martina, 1998, KK Brno SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno09:55,12 -
2.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml.09:56,060.94/0,2-
3.2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel10:08,3813.26/2,2-
4.3/DMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc10:20,2225.10/4,2-
5.2/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.10:22,1627.04/4,5-
6.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.10:27,0131.89/5,4-
7.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno10:27,5532.43/5,4-
8.4/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.10:28,9633.84/5,7-
9.5/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel11:01,3466.22/11,1-
10.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc11:12,5977.47/13,0-
11.6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno11:15,1179.99/13,4-
12.7/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc11:26,4391.31/15,3-
13.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava11:39,77104.65/17,6-
14.3/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor11:46,85111.73/18,8-
15.8/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž11:50,35115.23/19,4-
16.4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.11:54,94119.82/20,1-
17.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí11:57,91122.79/20,6-
18.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc12:04,06128.94/21,7-
19.5/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 1 Val.Mez.12:07,98132.86/22,3-
20.9/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc12:10,65135.53/22,8-
21.10/DMVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel12:12,15137.03/23,0-
22.5/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí12:21,86146.74/24,7-
23.6/ZSFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa12:28,91153.79/25,8-
24.11/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc12:32,57157.46/26,5-
25.12/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.12:38,84163.72/27,5-
26.6/DSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.12:40,28165.16/27,8-
27.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno12:44,46169.34/28,5-
28.8/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.12:56,14181.02/30,4-
29.13/DMSTAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.13:00,89185.77/31,2-
30.14/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.13:01,56186.44/31,3-
31.9/ZSŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel13:14,19199.07/33,5-
32.3/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.13:34,92219.80/36,9-
33.4/ZMORSÁGOVÁ Anna 2003 0 Val.Mez.14:07,85252.73/42,5-
34.5/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.14:23,32268.20/45,1-
  HEINZOVÁ Bára 2003 3 OlomoucDNS-A -
Oddíl