MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž

31.05.2015   řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc09:12,61 -
2.2/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.09:26,6514.04/2,5-
3.3/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov09:35,1622.55/4,1-
4.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov09:48,4935.88/6,5-
5.2/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.09:53,4440.83/7,4-
6.3/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov10:17,5064.89/11,7-
7.4/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto10:30,5177.90/14,1-
8.1/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.10:30,5277.91/14,1-
9.5/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.10:39,3186.70/15,7-
10.6/DMLUDWIG Hubert 1999 2 Olomouc10:41,3088.69/16,0-
11.4/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno10:42,0289.41/16,2-
12.7/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc10:42,4589.84/16,3-
13.8/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov10:51,8399.22/18,0-
14.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí10:56,63104.02/18,8-
15.9/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště10:57,78105.17/19,0-
16.10/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno11:00,31107.70/19,5-
17.3/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.11:03,56110.96/20,1-
18.4/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.11:04,55111.94/20,3-
19.5/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc11:10,85118.24/21,4-
20.6/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc11:16,43123.82/22,4-
21.11/DMNACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.11:18,71126.10/22,8-
22.7/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno11:23,54130.93/23,7-
23.8/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk11:33,26140.65/25,5-
24.9/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc11:36,20143.59/26,0-
25.10/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk11:40,12147.51/26,7-
26.11/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc11:46,23153.62/27,8-
27.12/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk11:49,48156.87/28,4-
28.12/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.11:50,56157.95/28,6-
29.13/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc11:58,60165.99/30,0-
30.14/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto11:59,47166.86/30,2-
31.15/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc12:04,82172.21/31,2-
32.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc12:21,76189.15/34,2-
33.16/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto12:22,82190.21/34,4-
34.13/DMHENDRYCH Tomáš 2000 0 Val.Mez.12:23,21190.60/34,5-
35.17/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz12:23,89191.28/34,6-
36.2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc12:35,19202.58/36,7-
37.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc12:41,43208.82/37,8-
38.18/ZSKRÁL Matěj 2002 0 Postřelm12:49,07216.46/39,2-
39.4/ZMVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor12:51,47218.86/39,6-
40.5/ZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc13:00,34227.73/41,2-
41.6/ZMRAŠNER Karel 2004 0 Postřelm13:07,40234.79/42,5-
42.7/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.13:24,73252.12/45,6-
43.8/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž13:35,02262.41/47,5-
44.9/ZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc13:48,24275.63/49,9-
45.19/ZSCRHONEK Jan 2002 0 Zábřeh13:49,22276.61/50,1-
46.10/ZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub.13:51,68279.07/50,5-
47.11/ZMHRIC Ondřej 2004 0 Olomouc14:05,32292.71/53,0-
48.12/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc14:24,99312.38/56,5-
49.13/ZMKOSÍK Daniel 2004 0 Olomouc15:34,66382.05/69,1-
  PLACHÝ Vojtěch 2001 3 KroměřížDNS-A -
  CHALOUPKA Václav 1998 2 OlomoucDNS-A -
  PAPULA Martin 1999 2 LitovelDNS-A -
Oddíl