Sjezd v Hanušovicích

11.04.2015   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc15:24,10 102
2.1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno16:02,8038.70/4,294
3.2/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno16:04,9040.80/4,486
4. DAMBORSKÝ Libor 1982 2 Kroměříž16:17,9053.80/5,878
5.1/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel16:39,9075.80/8,270
6.1/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc16:40,5076.40/8,366
7.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž16:58,0093.90/10,262
8.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí17:09,10105.00/11,458
9.2/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí17:35,80131.70/14,354
10.1/VSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc18:00,30156.20/16,950
11.2/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc18:08,00163.90/17,746
12.3/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno18:08,40164.30/17,842
13.2/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno18:08,80164.70/17,838
14.3/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto18:15,00170.90/18,534
15.4/DMNACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.18:32,60188.50/20,430
16.5/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc18:44,30200.20/21,726
17.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno18:54,20210.10/22,722
18.2/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc18:56,30212.20/23,018
19. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí19:08,50224.40/24,317
20.3/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk19:16,50232.40/25,116
21.6/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště19:16,70232.60/25,215
22.7/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno19:18,40234.30/25,414
23.4/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk19:31,10247.00/26,713
24.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc19:39,60255.50/27,612
25.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc19:42,40258.30/28,011
26.6/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí19:45,00260.90/28,210
27.7/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc19:51,00266.90/28,99
28.4/U23ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná19:55,80271.70/29,48
29.8/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto19:59,80275.70/29,87
30.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc20:05,70281.60/30,56
31.9/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž20:32,90308.80/33,45
32.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc20:48,20324.10/35,14
33.4/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž21:31,10367.00/39,73
34.8/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh23:08,10464.00/50,22
35.5/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná25:50,30626.20/67,81
36.6/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná25:52,20628.10/68,00
37.7/ZMRUTAR Martin 2003 VS Desná25:58,10634.00/68,60
38.5/U23BARGEL Radek 1996 2 VS Desná25:59,00634.90/68,70
  STŘECHA Jan 2001 VSDKDNS 0
  FUCHS Marek 2002 VSDKDNS 0
  HRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.MýtoDNS 0
  ČAMEK Petr 1977 3 Litovel00:00,00 0
Oddíl

Historie procházení