Slalom ve Stružnici + 1.ČPž

06.06.2015   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec93.97 2 91.48 0 91.48 87
2.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno92.20 0 90.82 4 92.200.72/0,883
3.3/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava91.13 2 90.28 2 92.280.80/0,979
4. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy95.10 2 96.80 0 96.805.32/5,875
5.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.97.99 0 96.67 2 97.996.51/7,171
6.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc102.15 0 96.51 2 98.517.03/7,767
7.5/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava96.57 2 101.82 4 98.577.09/7,863
8.6/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor102.97 2 99.71 2 101.7110.23/11,259
9.7/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí101.97 2 98.52 4 102.5211.04/12,155
10. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha104.15 2 101.38 2 103.3811.90/13,051
11.8/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy102.04 2 101.95 6 104.0412.56/13,747
12.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň116.33 2 104.78 0 104.7813.30/14,543
13.9/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí101.58 4 102.29 6 105.5814.10/15,439
14.10/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice100.44 8 102.26 4 106.2614.78/16,235
15.11/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha104.59 8 102.37 4 106.3714.89/16,331
16.2/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava108.37 2 106.59 0 106.5915.11/16,527
17.12/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava107.47 4 107.13 0 107.1315.65/17,123
18.13/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec105.27 4 106.45 6 109.2717.79/19,422
19.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc107.76 2 108.22 4 109.7618.28/20,021
20.14/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa112.00 0 110.18 0 110.1818.70/20,420
21.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand105.13 6 111.53 56 111.1319.65/21,519
22.15/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha108.78 56 107.27 4 111.2719.79/21,618
23.16/ZSŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice105.72 6 121.57 6 111.7220.24/22,117
24.17/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky113.90 2 112.74 0 112.7421.26/23,216
25.4/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha107.19 8 114.49 8 115.1923.71/25,915
26.18/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk123.56 6 117.63 4 121.6330.15/33,014
27.19/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno119.02 6 121.50 8 125.0233.54/36,713
28.5/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa121.02 6 121.73 10 127.0235.54/38,912
29.2/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník126.93 8 125.78 6 131.7840.30/44,111
30.20/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK132.05 12 125.17 8 133.1741.69/45,610
31.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily134.73 2 128.29 8 136.2944.81/49,09
32.6/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy148.40 6 133.68 4 137.6846.20/50,58
33.7/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy136.62 160 133.68 16 149.6858.20/63,67
34.8/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy144.81 8 121.55 54 152.8161.33/67,06
35.9/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice155.33 20 153.99 58 175.3383.85/91,75
36. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň165.55 20 166.45 20 185.5594.07/102,84
37.21/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky127.82 58 114.05 106 185.8294.34/103,13
38.10/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB153.90 108 162.23 52 214.23122.75/134,22
39.22/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov148.77 166 151.14 108 259.14167.66/183,31
40.11/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc171.72 458 162.70 314 476.70385.22/421,10
  FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa4.00 999 5.00 0 999.00 0
  BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha4.00 999 5.00 0 999.00 0
Oddíl