Slalom ve Stružnici + 2.ČPž

07.06.2015   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc82.19 0 4.00 999 82.19 150
2.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.84.46 2 85.63 4 86.464.27/5,2142
3.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.88.05 0 92.85 4 88.055.86/7,1138
4.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB90.24 0 89.38 0 89.387.19/8,7134
5.1/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand94.04 0 89.49 2 91.499.30/11,3130
6.2/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha95.15 2 90.30 2 92.3010.11/12,3126
7.2/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.92.43 0 91.12 4 92.4310.24/12,5122
8.3/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec94.66 4 93.06 0 93.0610.87/13,2118
9.4/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.92.57 2 97.72 8 94.5712.38/15,1114
10.5/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc95.01 0 95.36 4 95.0112.82/15,6110
11.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy93.20 2 94.29 4 95.2013.01/15,8106
12.6/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.95.24 0 94.11 2 95.2413.05/15,9102
13.7/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk95.90 2 94.08 2 96.0813.89/16,998
14.2/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.98.08 4 96.27 0 96.2714.08/17,194
15.8/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha94.73 4 94.78 2 96.7814.59/17,890
16.9/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky92.89 4 94.07 6 96.8914.70/17,986
17.10/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.98.85 2 97.61 0 97.6115.42/18,882
18.3/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand102.69 2 101.02 0 101.0218.83/22,978
19.11/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB99.07 2 99.57 2 101.0718.88/23,074
20.12/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak106.17 8 101.31 0 101.3119.12/23,370
21.1/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha100.17 2 99.14 4 102.1719.98/24,366
22.13/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice101.56 4 96.35 6 102.3520.16/24,562
23.14/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand108.39 6 99.75 4 103.7521.56/26,261
24.2/VMŠENK Marek 1974 3 KK Brand105.11 0 101.97 2 103.9721.78/26,560
25.15/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn102.06 2 109.67 4 104.0621.87/26,659
26.2/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc105.03 0 102.09 2 104.0921.90/26,658
27.16/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha104.73 2 102.36 2 104.3622.17/27,057
28.2/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha103.62 2 104.82 0 104.8222.63/27,556
29.4/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov105.02 0 103.40 4 105.0222.83/27,855
30.17/ZSREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB103.04 2 98.73 8 105.0422.85/27,854
31.18/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha110.87 6 101.99 4 105.9923.80/29,053
32.19/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc104.32 2 108.17 4 106.3224.13/29,452
33.20/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha102.41 4 104.28 4 106.4124.22/29,551
34.3/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy106.85 0 106.49 0 106.4924.30/29,650
35.21/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand102.52 4 103.52 6 106.5224.33/29,649
36.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus105.06 2 106.11 6 107.0624.87/30,348
37.22/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno103.56 6 102.16 6 108.1625.97/31,647
38.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc107.16 2 112.73 2 109.1626.97/32,846
39.23/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí103.36 6 108.32 10 109.3627.17/33,145
40.4/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn109.50 0 111.32 4 109.5027.31/33,244
41.24/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk109.82 0 110.82 2 109.8227.63/33,643
42.25/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha106.18 4 130.95 4 110.1827.99/34,142
43.5/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky106.45 4 111.13 2 110.4528.26/34,441
44.4/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.109.70 2 108.56 2 110.5628.37/34,540
45.6/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha111.16 2 109.04 2 111.0428.85/35,139
46.26/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk109.18 2 108.96 6 111.1828.99/35,338
47.27/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc108.53 4 108.58 4 112.5330.34/36,937
48.7/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand116.29 2 110.88 2 112.8830.69/37,336
49.28/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk133.09 10 113.75 0 113.7531.56/38,435
50.8/ZMURBAN Michal 2004 Šumperk111.81 2 112.16 2 113.8131.62/38,534
51.9/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor111.67 8 110.38 4 114.3832.19/39,233
52.1/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand110.52 4 121.33 6 114.5232.33/39,332
53.29/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava123.42 56 106.59 8 114.5932.40/39,431
54.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník115.09 0 113.01 2 115.0132.82/39,930
55.30/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk112.77 4 136.57 60 116.7734.58/42,129
56.31/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky122.33 2 111.46 6 117.4635.27/42,928
57.10/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc120.50 8 111.67 6 117.6735.48/43,227
58.32/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB109.89 8 122.55 10 117.8935.70/43,426
59.11/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava115.98 2 114.63 4 117.9835.79/43,525
60.12/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha136.39 6 110.60 8 118.6036.41/44,324
61.3/DSFRIŠMAN Marek 1997 3 Sláv.HK106.64 12 125.16 8 118.6436.45/44,323
62.13/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB117.71 2 114.95 4 118.9536.76/44,722
63.14/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice117.68 2 120.66 2 119.6837.49/45,621
64.15/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha120.67 4 115.82 4 119.8237.63/45,820
65.16/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB132.26 2 119.98 0 119.9837.79/46,019
66.17/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy118.97 2 114.66 54 120.9738.78/47,218
67.33/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov117.17 4 120.51 10 121.1738.98/47,417
68.34/ZSKRATOCHVÍL Jan-Dorian 2001 USK Pha126.48 6 119.06 4 123.0640.87/49,716
69.35/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník119.91 4 121.29 4 123.9141.72/50,815
70.18/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc122.13 2 126.65 8 124.1341.94/51,014
71.19/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB118.59 6 126.37 10 124.5942.40/51,613
71.3/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily116.59 8 4.00 999 124.5942.40/51,612
73.20/ZMNOVÁK Michal 2003 Kralupy119.65 6 131.53 58 125.6543.46/52,911
74.3/VMJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník128.86 6 116.26 10 126.2644.07/53,610
75.4/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.127.39 0 126.95 6 127.3945.20/55,09
76.5/DMMAREK Hugo 1999 Boh.Pha120.19 8 119.99 8 127.9945.80/55,78
77.21/ZMMAREK Matyáš 2003 Třebech.128.53 0 127.61 8 128.5346.34/56,47
78.22/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice125.90 50 123.78 6 129.7847.59/57,96
79.23/ZMKAŠÁK Filip 2003 Kralupy131.90 6 126.31 6 132.3150.12/61,05
80.24/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB134.52 8 131.62 2 133.6251.43/62,64
81.25/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB1.00 999 128.51 6 134.5152.32/63,73
82.36/ZSVALENTA Petr 2001 Štětí165.30 52 133.54 4 137.5455.35/67,32
83.37/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy132.68 6 129.13 58 138.6856.49/68,71
84.26/ZMKUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn146.76 104 134.66 6 140.6658.47/71,10
85.27/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc139.56 4 169.36 10 143.5661.37/74,70
86.28/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily172.96 58 155.13 10 165.1382.94/100,90
87.29/ZMJUDA Štěpán 2004 Benátky154.41 14 175.25 60 168.4186.22/104,90
88.38/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.150.39 60 166.27 8 174.2792.08/112,00
89.39/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky155.58 20 165.64 64 175.5893.39/113,60
90.30/ZMJUDA Mikuláš 2003 Benátky133.75 58 137.71 62 191.75109.56/133,30
91.31/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha172.03 58 142.26 58 200.26118.07/143,70
92.40/ZSFIALA Jakub 2001 Boh.Pha187.45 62 243.02 12 249.45167.26/203,50
93.41/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň169.26 202 143.76 108 251.76169.57/206,30
94.32/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň188.08 210 229.07 110 339.07256.88/312,50
95.33/ZMHYNEK Pavel 2003 Semily149.31 206 1.00 999 355.31273.12/332,30
96.34/ZMKOSÍK Daniel 2004 Olomouc151.28 256 212.54 258 407.28325.09/395,50
97.35/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň146.68 304 158.21 262 420.21338.02/411,30
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZEMAN Jakub 2000 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEFCŮ Oskar 2000 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl