Slalom ve Stružnici + 2.ČPž

07.06.2015   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava90.17 0 90.10 0 90.10 82
2.2/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno92.45 2 93.31 2 94.454.35/4,878
3.3/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec92.54 4 93.00 2 95.004.90/5,474
4.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc99.54 2 97.32 0 97.327.22/8,070
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha96.07 2 97.34 0 97.347.24/8,066
6. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy96.63 2 96.50 6 98.638.53/9,562
7.4/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava99.26 2 97.79 2 99.799.69/10,858
8.5/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.98.06 4 97.07 4 101.0710.97/12,254
9.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň100.19 4 102.25 2 104.1914.09/15,650
10.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc104.47 0 107.76 8 104.4714.37/15,946
11.6/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy118.76 6 100.79 4 104.7914.69/16,342
12.7/ZSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha108.20 2 103.53 2 105.5315.43/17,138
13.8/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice127.04 4 104.04 2 106.0415.94/17,734
14.9/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor104.68 2 100.52 6 106.5216.42/18,230
15.10/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí103.93 6 102.40 6 108.4018.30/20,326
16.11/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec108.62 0 104.45 4 108.4518.35/20,422
17.3/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava110.58 4 106.98 2 108.9818.88/21,021
18.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand106.56 10 105.10 4 109.1019.00/21,120
19.12/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí103.24 6 104.21 6 109.2419.14/21,219
20.13/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava111.50 2 107.77 2 109.7719.67/21,818
21.14/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha107.02 8 104.82 6 110.8220.72/23,017
22.4/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha108.70 8 112.52 10 116.7026.60/29,516
23.15/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk114.06 4 118.80 4 118.0627.96/31,015
24.16/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa114.75 4 119.41 4 118.7528.65/31,814
25.17/ZSŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice110.75 10 4.00 999 120.7530.65/34,013
26.18/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky117.16 6 1.00 999 123.1633.06/36,712
27.2/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník117.94 6 120.50 10 123.9433.84/37,611
28.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily122.52 10 124.16 0 124.1634.06/37,810
29.19/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 Sláv.HK122.97 10 118.30 6 124.3034.20/38,09
30.20/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky118.45 64 118.68 6 124.6834.58/38,48
31.5/ZMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy123.86 2 116.69 8 124.6934.59/38,47
32.6/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa119.64 10 117.68 8 125.6835.58/39,56
33.21/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno132.35 6 120.26 6 126.2636.16/40,15
34. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň158.83 12 126.36 4 130.3640.26/44,74
35.7/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy159.76 12 127.24 8 135.2445.14/50,13
36.8/ZMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy130.60 58 130.52 18 148.5258.42/64,82
37.9/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice148.79 16 145.53 8 153.5363.43/70,41
38.10/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB137.82 102 142.90 14 156.9066.80/74,10
39.22/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov151.95 16 182.73 162 167.9577.85/86,40
40.11/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc239.91 258 226.06 166 392.06301.96/335,10
  FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl