4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

14.06.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
102.17 0 109.29 6 102.17 60
2.2/DSMATĚJKA Michael, 1997, USK Pha MATĚJKA Michael
VĚTROVSKÝ Jan, 1997, USK Pha VĚTROVSKÝ Jan
1997
1997
1 USK Pha
USK Pha
106.94 0 99.24 4 103.241.07/1,060
3.3/DSMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
103.56 2 102.73 6 105.563.39/3,360
4. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
105.79 4 113.33 4 109.797.62/7,560
5.4/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
116.27 2 108.29 4 112.2910.12/9,960
6.1/DMNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
2 Olomouc
Olomouc
108.67 4 109.68 6 112.6710.50/10,353
7. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
117.25 4 133.91 12 121.2519.08/18,747
8.1/U23PECHLÁT Hynek
PETERKA Adam
1995
1996
2 Sušice
Rakovník
119.69 6 121.33 8 125.6923.52/23,047
9. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
130.96 56 119.96 6 125.9623.79/23,342
10. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
120.29 6 117.46 10 126.2924.12/23,638
11.2/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
125.47 106 127.92 8 135.9233.75/33,034
12. CUC Michal
POŘÁDEK Milan
1977
1986
2 Tech.Pha
SKVS ČB
144.28 14 4.00 999 158.2856.11/54,931
13.2/U23FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
113.39 62 116.28 50 166.2864.11/62,728
14.1/ZSPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
176.12 12 153.25 14 167.2565.08/63,728
15.3/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
154.03 14 159.05 60 168.0365.86/64,525
16.4/DMRAŠKA Tomáš
WALLISCH Vít
2001
1999
3 USK Pha
USK Pha
165.99 12 146.35 62 177.9975.82/74,222
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl