4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

14.06.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.85.77 0 89.20 4 85.77 75
2. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha86.96 0 89.13 50 86.961.19/1,475
3.1/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc90.38 2 87.15 0 87.151.38/1,675
4.2/DSPŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha87.98 0 97.31 54 87.982.21/2,675
5.1/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha88.13 0 86.51 2 88.132.36/2,868
6.3/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.89.01 2 88.39 0 88.392.62/3,168
6.2/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha86.39 2 91.80 4 88.392.62/3,168
8. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.90.07 0 89.45 0 89.453.68/4,368
9.4/DSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha90.64 0 89.56 2 90.644.87/5,768
10. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB91.52 0 92.37 4 91.525.75/6,762
11.5/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc93.38 2 89.33 4 93.337.56/8,862
12. HROBSKÝ Milan 1983 2 RK Troja93.61 0 96.37 2 93.617.84/9,157
13.6/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB96.17 6 94.05 0 94.058.28/9,753
14.1/DMLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha92.24 2 99.64 56 94.248.47/9,949
15.3/U23MRŮZEK Jakub 1995 1 Dukla B.94.57 0 99.80 108 94.578.80/10,349
16.2/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK97.24 0 94.94 0 94.949.17/10,749
17.4/U23MATULA Roman 1996 2+ Roudnice100.73 52 95.67 2 97.6711.90/13,946
18.7/DSLERCH Adam 1998 2+ Dukla B.94.45 10 93.91 4 97.9112.14/14,243
19.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV104.02 2 96.27 2 98.2712.50/14,640
20.5/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha95.76 4 97.45 2 99.4513.68/15,937
21.2/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB104.34 2 99.49 0 99.4913.72/16,035
22.3/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.96.96 4 119.20 58 100.9615.19/17,733
23.8/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB99.51 2 110.35 8 101.5115.74/18,431
24.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja102.16 0 101.54 2 102.1616.39/19,129
25.4/DMWENDL Denis 2000 2 Horš.Týn102.23 0 104.71 2 102.2316.46/19,227
26.3/VMRAŠEK Michal 1977 2 Dukla B.101.39 4 99.95 4 103.9518.18/21,225
27.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB104.34 0 104.15 4 104.3418.57/21,723
28.5/DMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc103.46 2 103.24 4 105.4619.69/23,021
29. BUCHTEL Martin 1982 3 Hubertus99.62 6 100.43 8 105.6219.85/23,119
30.6/U23PEXA Jakub 1994 1 USK Pha97.36 50 100.12 6 106.1220.35/23,717
31.6/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec99.57 8 110.13 10 107.5721.80/25,417
32.4/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha112.89 6 108.47 0 108.4722.70/26,515
33. VLČEK Ladislav 1985 3 Dukla B.105.63 4 104.82 8 109.6323.86/27,814
34.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor106.34 4 139.45 10 110.3424.57/28,613
35.6/VMPISCHEK Jan 1977 3 Pardub.109.40 2 115.07 0 111.4025.63/29,912
36.7/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy126.62 8 115.66 2 117.6631.89/37,211
37.9/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov124.50 6 122.61 0 122.6136.84/43,010
38.7/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov122.62 2 113.54 10 123.5437.77/44,09
39.1/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk150.39 12 126.45 2 128.4542.68/49,88
40.8/DMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.128.51 6 141.36 4 134.5148.74/56,87
41.2/ZSLERCH Eduard 2002 3 Klášter.136.82 12 127.02 10 137.0251.25/59,86
42.3/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.138.40 8 131.18 6 137.1851.41/59,95
43. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB133.61 10 4.00 999 143.6157.84/67,44
44.9/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK140.68 4 136.47 56 144.6858.91/68,73
45.4/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc141.22 10 136.94 8 144.9459.17/69,02
46.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník161.81 6 4.00 999 167.8182.04/95,71
47.1/ZMŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha165.25 62 170.10 4 174.1088.33/103,00
48.5/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha231.24 60 183.35 12 195.35109.58/127,80
49.7/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB130.10 108 128.32 210 238.10152.33/177,60
  URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POŘÁDEK Milan 1986 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl