4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

14.06.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice94.71 0 98.86 152 94.71 75
2.2/DSHILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha94.85 2 99.72 4 96.852.14/2,375
3.3/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno102.54 0 97.64 0 97.642.93/3,175
4.4/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha105.53 6 96.69 2 98.693.98/4,275
5.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava116.24 6 96.85 2 98.854.14/4,468
6.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha103.16 0 98.92 0 98.924.21/4,468
7.2/DMHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc104.59 2 100.30 0 100.305.59/5,968
8.3/DMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha103.50 0 109.08 0 103.508.79/9,362
9.5/DSKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy113.33 2 105.14 2 107.1412.43/13,157
10.4/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn104.67 4 106.23 6 108.6713.96/14,757
11.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno109.49 0 117.16 4 109.4914.78/15,653
12.2/U23MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Dukla B.110.46 2 105.70 4 109.7014.99/15,849
13.3/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava110.38 0 112.13 2 110.3815.67/16,546
14.5/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha115.52 52 105.39 6 111.3916.68/17,643
15.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV109.90 2 121.17 0 111.9017.19/18,240
16.4/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava110.19 2 111.35 4 112.1917.48/18,537
17.5/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8110.53 4 116.17 2 114.5319.82/20,935
18.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice122.45 2 111.06 4 115.0620.35/21,533
19. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB110.94 6 118.98 0 116.9422.23/23,531
20.6/DMHRICOVÁ Adéla 1999 2 Olomouc122.73 2 117.01 2 119.0124.30/25,729
21. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy118.72 54 115.39 6 121.3926.68/28,227
22.6/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec120.03 8 117.55 4 121.5526.84/28,325
23.3/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2 L.Žatec143.69 6 118.88 4 122.8828.17/29,723
24. LÁSKO Eva 1984 3 Dv.Král.120.40 4 121.08 6 124.4029.69/31,321
25.1/VZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha117.90 8 128.10 4 125.9031.19/32,919
26.7/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc126.19 2 132.40 8 128.1933.48/35,417
27.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc126.79 8 130.16 2 132.1637.45/39,515
28.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.128.76 4 132.62 2 132.7638.05/40,214
29.5/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava129.97 8 129.41 58 137.9743.26/45,713
30.6/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava130.73 14 129.99 8 137.9943.28/45,712
31.7/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha138.87 8 133.55 8 141.5546.84/49,511
32.8/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc166.17 16 150.94 12 162.9468.23/72,010
33.8/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice148.37 16 177.98 72 164.3769.66/73,69
34.9/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor162.72 10 184.74 14 172.7278.01/82,48
35.9/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand180.52 6 165.01 14 179.0184.30/89,07
36.2/ZMBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha228.42 58 178.10 6 184.1089.39/94,46
37.6/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava133.14 56 134.82 108 189.1494.43/99,75
38.3/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc180.79 56 206.25 10 216.25121.54/128,34
39.4/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc209.15 8 186.92 60 217.15122.44/129,33
40.5/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava1.00 999 215.90 4 219.90125.19/132,22
41.6/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha188.76 106 244.25 66 294.76200.05/211,21
42.7/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand162.66 160 1.00 999 322.66227.95/240,70
  PRIGENT Camille 1997 FRA4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ADAMCOVÁ Dominika 1995 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Viktorie 2002 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl