Slalom ve Strakonicích

11.07.2015   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
r-body
1. HOŠKOVÁ Kateřina, 1985, USK Pha HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha101.77 0 98.64 0 98.64 75
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy113.22 6 112.80 0 112.8014.16/14,467
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor114.17 6 112.84 0 112.8414.20/14,463
4. BRÁDKOVÁ Alice 1988 Roudnice116.56 0 112.93 0 112.9314.29/14,559
5.1/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec119.51 4 115.79 0 115.7917.15/17,455
6.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň117.12 8 115.31 2 117.3118.67/18,951
7.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice117.59 0 119.76 0 117.5918.95/19,247
8. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 So Písek119.98 0 118.19 0 118.1919.55/19,843
9.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand116.70 2 122.44 2 118.7020.06/20,339
10. NOVÁČKOVÁ Michala 1984 2 Benátky120.28 0 116.78 2 118.7820.14/20,435
11. CHVOSTOVÁ Ivana 1983 3 Ot.Strak123.52 2 119.56 0 119.5620.92/21,231
12.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav121.63 0 120.29 0 120.2921.65/21,927
13.2/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice116.72 4 118.11 4 120.7222.08/22,423
14.2/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice124.04 2 120.85 0 120.8522.21/22,519
15.1/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak122.66 2 121.15 0 121.1522.51/22,818
16.1/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand123.10 8 121.88 0 121.8823.24/23,618
17.2/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha122.64 4 122.30 0 122.3023.66/24,016
18.2/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz126.45 2 124.38 0 124.3825.74/26,115
19. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy120.57 10 118.95 6 124.9526.31/26,714
20.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha130.36 0 127.85 0 127.8529.21/29,613
21.3/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník130.95 0 133.04 2 130.9532.31/32,812
22. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice129.41 4 131.08 0 131.0832.44/32,911
23.3/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky131.61 4 129.45 2 131.4532.81/33,310
24.4/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand139.33 2 132.37 0 132.3733.73/34,29
25. VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy141.01 6 138.12 2 140.1241.48/42,18
26.3/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.145.54 4 140.38 0 140.3841.74/42,37
27.2/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy140.61 0 142.34 0 140.6141.97/42,56
28.4/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak134.70 6 133.19 10 140.7042.06/42,65
29.1/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky142.24 2 146.86 4 144.2445.60/46,20
30.5/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand141.82 4 143.61 2 145.6146.97/47,64
31.2/PZŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB142.39 4 148.91 4 146.3947.75/48,40
32.3/VPOLÍVKOVÁ Markéta 1968 3 Blovice145.56 2 145.75 4 147.5648.92/49,63
33.2/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.150.51 8 147.64 0 147.6449.00/49,72
34.5/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB152.15 2 153.00 4 154.1555.51/56,31
35.3/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn156.91 8 153.99 2 155.9957.35/58,10
36.4/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice146.56 10 158.78 4 156.5657.92/58,70
37.6/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice151.58 54 152.32 6 158.3259.68/60,50
38.7/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav168.24 8 160.17 6 166.1767.53/68,50
39.6/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.150.25 16 153.20 52 166.2567.61/68,50
40.5/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.171.21 6 161.42 6 167.4268.78/69,70
41.8/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.161.20 8 161.90 8 169.2070.56/71,50
42.6/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak162.33 14 164.95 8 172.9574.31/75,30
43.7/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB180.90 0 170.14 6 176.1477.50/78,60
44.8/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn201.94 52 182.11 2 184.1185.47/86,60
45.9/PZLANGOVÁ Jindřiška 2007 Horš.Týn208.47 52 206.37 6 212.37113.73/115,30
46.9/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav220.92 12 216.89 4 220.89122.25/123,90
47.10/PZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice180.90 52 184.62 58 232.90134.26/136,10
Oddíl

Historie procházení