Slalom ve Strakonicích

12.07.2015   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
r-body
1. HOŠKOVÁ Kateřina, 1985, USK Pha HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha100.54 0 5.00 0 100.54 86
2. BRÁDKOVÁ Alice 1988 Roudnice117.05 0 113.70 0 113.7013.16/13,178
3.1/ZSVAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor114.32 0 113.86 0 113.8613.32/13,274
4.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.112.87 2 112.45 2 114.4513.91/13,870
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor116.02 4 114.71 0 114.7114.17/14,166
6. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy115.21 0 113.74 2 115.2114.67/14,662
7.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň120.02 0 115.85 2 117.8517.31/17,258
8.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice120.33 0 117.88 0 117.8817.34/17,254
9.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand119.24 2 116.20 2 118.2017.66/17,650
10. NOVÁČKOVÁ Michala 1984 2 Benátky119.12 0 118.87 0 118.8718.33/18,246
11.2/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec121.06 2 119.11 0 119.1118.57/18,542
12.3/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice119.53 0 120.88 2 119.5318.99/18,938
13. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy122.35 4 120.27 0 120.2719.73/19,634
14. CHVOSTOVÁ Ivana 1983 3 Ot.Strak125.73 2 120.95 0 120.9520.41/20,330
15.2/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice122.59 2 121.51 0 121.5120.97/20,926
16.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.121.89 0 121.41 4 121.8921.35/21,222
17.1/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak124.41 0 121.99 0 121.9921.45/21,318
18.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav122.77 0 122.94 4 122.7722.23/22,117
19.2/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha123.20 4 119.60 4 123.6023.06/22,916
20.3/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand120.94 6 124.19 4 126.9426.40/26,315
21.2/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz125.83 2 126.09 2 127.8327.29/27,114
22.3/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník127.41 2 132.15 2 129.4128.87/28,713
23. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice131.96 0 130.29 2 131.9631.42/31,312
24.4/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand126.85 6 130.21 2 132.2131.67/31,511
25.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha133.16 0 131.32 2 133.1632.62/32,410
26.3/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak135.81 6 133.25 0 133.2532.71/32,59
27.5/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky129.35 4 131.55 6 133.3532.81/32,68
28. VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy147.08 4 137.82 0 137.8237.28/37,17
29.6/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand144.94 52 140.70 0 140.7040.16/39,96
30.2/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy145.44 0 140.74 0 140.7440.20/40,05
31.7/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.144.05 4 141.27 0 141.2740.73/40,54
32.4/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.139.88 6 140.43 2 142.4341.89/41,73
33.4/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.146.02 52 140.06 4 144.0643.52/43,32
34.5/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice149.27 4 144.91 0 144.9144.37/44,11
35.1/PZŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB144.45 6 143.68 4 147.6847.14/46,90
36.1/U23BERÁNKOVÁ Kateřina 1996 Č.Kruml.150.07 54 148.25 2 150.2549.71/49,40
37.2/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak159.15 6 150.71 0 150.7150.17/49,90
38.6/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB152.51 2 151.05 52 154.5153.97/53,70
39.3/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky151.48 4 151.33 4 155.3354.79/54,50
40.4/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice151.99 4 156.24 0 155.9955.45/55,20
41.7/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.154.05 2 156.52 0 156.0555.51/55,20
42.5/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn154.78 50 160.50 0 160.5059.96/59,60
43.8/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav160.31 56 159.43 4 163.4362.89/62,60
44.6/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.166.18 60 165.07 0 165.0764.53/64,20
45.7/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn171.19 0 171.78 0 171.1970.65/70,30
46.8/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB181.90 52 186.28 4 190.2889.74/89,30
47.9/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav212.68 62 197.26 8 205.26104.72/104,20
48.9/PZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice187.49 102 182.07 50 232.07131.53/130,80
49.10/PZLANGOVÁ Jindřiška 2007 Horš.Týn186.03 54 184.77 56 240.03139.49/138,70
Oddíl

Historie procházení