Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího

19.07.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VVĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
93.91 4 90.54 0 90.54 40
2. PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
98.61 0 92.89 0 92.892.35/2,635
3.2/VBENHÁK Jiří
ŠKRANC Jiří
1956
1965
2 Jablonec
Kotva B.
95.60 0 95.74 4 95.605.06/5,630
4. POLLERT Jan
JEŽEK Stanislav
2005
1976
USK Pha
USK Pha
94.90 2 99.34 8 96.906.36/7,00
5. PALOUDOVÁ Anežka
ŠVEHLA Zdeněk
1999
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
101.23 4 98.52 2 100.529.98/11,025
6.1/VSSLAVÍK František
HORAL Martin
1957
1957
2 SKŽižkov
Horš.Týn
100.16 4 104.46 6 104.1613.62/15,020
7. DUNDOVÁ Iva
NOVÁK Martin
1995
1991
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
111.99 8 104.49 0 104.4913.95/15,415
8. PŘIKRYLOVÁ Ema
ALTMAN Marcella
2003
2004
VSKRájec
USA
108.67 0 117.71 18 108.6718.13/20,00
9.2/VSPANENKA Petr
KRECHLER Miroslav
1947
1952
RK Troja
Jihlava
109.88 2 105.85 4 109.8519.31/21,310
10.1/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
105.42 6 132.73 14 111.4220.88/23,19
11. ŠMEJKALOVÁ Šárka
PEŠTA Jan
1984
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
104.22 8 109.55 4 112.2221.68/23,98
12.1/ZSMALÝ Filip
HORAL Vojtěch
2002
2002
Ot.Strak
Horš.Týn
126.76 106 113.75 2 115.7525.21/27,87
13.3/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
114.00 10 111.80 4 115.8025.26/27,96
14. ŠKRANC Antonín
PRÜHEROVÁ Alžběta
1996
1996
3 Kotva B.
SKVS ČB
119.49 12 121.75 4 125.7535.21/38,95
15.2/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
127.40 2 132.63 6 129.4038.86/42,94
16.3/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch
REZEK Tomáš
2002
2001
3 SKVS ČB
SKVS ČB
122.00 10 119.48 10 129.4838.94/43,03
17. PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDA Tomáš
2000
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
121.73 8 122.49 10 129.7339.19/43,32
18. JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
141.47 8 129.64 2 131.6441.10/45,41
19.1/ZMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
128.40 12 128.75 8 136.7546.21/51,00
20.2/ZMSTANOVSKÝ Jakub
ŠEDIVÝ Jan
2004
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
120.21 54 128.14 10 138.1447.60/52,60
21.1/PZVĚTROVSKÝ Tomáš
ONDRUŠ Mario
2005
2005
Zbraslav
USK Pha
144.28 12 136.39 14 150.3959.85/66,10
  BUDDEUSOVÁ Renata
MAŠKOVÁ Alena
1966
1976
USA
USK Praha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACEČEK Dušan
FILIPI Robert
1962
1964
Hubertus
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
3 Sláv.HK
Sláv.HK
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEUGEBAUER Roman
NEUGEBAUEROVÁ Anna
1965
2002
Stonava
Stonava
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk
PRCHLÍK Jiří
1975
1978
2 SKVS ČB
L.Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl