8. Český pohár ve slalomu na Lipně

23.08.2015   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha109.24 4 108.73 0 108.73 75
2. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha111.84 0 108.59 2 110.591.86/1,768
3. LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha114.79 2 111.01 2 113.014.28/3,962
4. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.110.97 0 111.44 2 113.444.71/4,357
5. CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc115.05 4 112.30 4 116.307.57/7,053
6. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha115.14 4 115.99 2 117.999.26/8,549
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha115.93 0 120.05 0 120.0511.32/10,446
8. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha118.04 2 119.67 4 123.6714.94/13,743
9. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB121.58 0 120.78 4 124.7816.05/14,840
10. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha112.16 4 119.97 106 225.97117.24/107,837
11. LERCH Adam 1998 2+ Dukla B.120.47 50 114.55 2 116.557.82/7,235
12. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha117.80 4 114.95 4 118.9510.22/9,433
13. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.114.63 52 114.95 4 118.9510.22/9,431
14. HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.124.14 2 117.61 2 119.6110.88/10,029
15. HEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK119.88 2 120.28 6 121.8813.15/12,127
16. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV132.54 6 125.72 2 127.7218.99/17,525
17. MRÚZEK Jakub 1995 1 Dukla B.124.32 8 122.75 106 132.3223.59/21,723
18. CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB132.38 2 144.33 154 134.3825.65/23,621
19. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha131.79 252 126.96 8 134.9626.23/24,119
20. KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.164.36 152 127.26 10 137.2628.53/26,217
21. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy135.30 2 118.35 52 137.3028.57/26,315
22. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB131.42 8 0.00 999 139.4230.69/28,214
23. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov156.96 12 147.45 54 168.9660.23/55,413
24. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB122.90 52 133.76 54 174.9066.17/60,912
25. NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc135.80 102 118.74 58 176.7468.01/62,511
26. PEXA Jakub 1994 1 USK Pha126.77 56 122.99 56 178.9970.26/64,610
27. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja140.34 108 134.63 54 188.6379.90/73,59
28. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.151.88 60 0.00 999 211.88103.15/94,98
29. HRADÍLEK Václav 1982 1 USK Pha133.30 106 138.01 158 239.30130.57/120,17
  MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  MATULA Roman 1996 2+ Roudnice0.00 0 0.00 0 0.00 0
Oddíl