5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách

15.08.2015   loděnice v Obodři
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.00:44,30 00:46,01 00:44,30 0
2.2/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.00:45,66 00:44,34 00:44,340.04/0,10
3.3/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.00:48,27 00:49,71 00:48,273.97/9,00
4.4/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:50,96 00:48,32 00:48,324.02/9,10
5.5/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:49,76 00:49,22 00:49,224.92/11,10
6.6/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc00:49,62 00:49,64 00:49,625.32/12,00
7.7/ZSURBAN Daniel 2001 Šumperk00:53,04 00:49,91 00:49,915.61/12,70
8.8/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk00:50,70 00:54,01 00:50,706.40/14,40
9.9/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:51,34 00:57,57 00:51,347.04/15,90
10.10/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc00:53,24 00:51,80 00:51,807.50/16,90
11.11/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc01:00,40 00:51,99 00:51,997.69/17,40
12.12/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk00:53,56 00:56,64 00:53,569.26/20,90
13.1/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor00:54,89 00:53,75 00:53,759.45/21,30
14.13/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:55,53 00:55,73 00:55,5311.23/25,30
15.2/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno00:56,07 00:55,60 00:55,6011.30/25,50
16.14/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc00:55,80 01:02,74 00:55,8011.50/26,00
17.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:57,01 00:56,49 00:56,4912.19/27,50
18.4/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc00:56,61 00:57,84 00:56,6112.31/27,80
19.15/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc00:58,31 00:56,79 00:56,7912.49/28,20
20.16/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto00:57,00 00:57,42 00:57,0012.70/28,70
21.5/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm00:58,09 00:58,37 00:58,0913.79/31,10
22.17/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov01:01,71 00:58,54 00:58,5414.24/32,10
23.6/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:58,77 00:59,03 00:58,7714.47/32,70
24.18/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm00:58,93 01:00,14 00:58,9314.63/33,00
25.19/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:59,47 00:59,54 00:59,4715.17/34,20
26.7/ZMSOUČEK Tomáš 2003 Olomouc01:01,90 01:09,72 01:01,9017.60/39,70
27.8/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc01:03,85 01:05,72 01:03,8519.55/44,10
28.9/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc01:05,99 01:04,10 01:04,1019.80/44,70
29.20/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy01:08,17 01:07,38 01:07,3823.08/52,10
30.10/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc01:07,67 01:12,52 01:07,6723.37/52,80
31.21/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava01:07,95 01:09,23 01:07,9523.65/53,40
32.11/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy01:10,82 01:10,09 01:10,0925.79/58,20
33.12/ZMNOVÁK Michal 2003 Kralupy01:11,42 01:10,61 01:10,6126.31/59,40
34.13/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava01:12,72 01:12,52 01:12,5228.22/63,70
35.14/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.01:18,07 01:16,27 01:16,2731.97/72,20
36.15/ZMKAŠÁK Filip 2003 Kralupy01:16,30 00:00,00 01:16,3032.00/72,20
37.22/ZSOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.01:22,72 01:20,42 01:20,4236.12/81,50
38. KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993555.69/8.026,40
39. HRIC Ondřej 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993555.69/8.026,40
Oddíl