5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

19.09.2015   Slalomový kanál v Roudnici n/L
ředitel: Ivan Pisvejc   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:        
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.96.29 0 98.87 50 96.29 75
2. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus101.46 2 105.10 56 103.467.17/7,475
3.1/DMZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice108.00 6 104.18 0 104.187.89/8,275
4.1/DSPETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha104.78 0 125.35 50 104.788.49/8,868
5.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB103.65 2 111.70 2 105.659.36/9,762
6.2/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha106.52 0 113.21 6 106.5210.23/10,657
7.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí109.51 2 107.38 0 107.3811.09/11,553
8. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha107.40 0 105.85 2 107.4011.11/11,549
9.1/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.107.81 0 112.82 8 107.8111.52/12,046
10. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.99.80 152 100.38 8 108.3812.09/12,643
11.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB109.32 0 108.85 0 108.8512.56/13,043
12.2/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.108.92 0 108.82 8 108.9212.63/13,140
13.3/DSROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava108.34 50 107.35 2 109.3513.06/13,637
14.4/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy109.49 0 109.01 2 109.4913.20/13,735
15. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice119.05 56 100.22 10 110.2213.93/14,533
16.3/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha112.02 2 108.38 2 110.3814.09/14,633
17.4/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy121.85 4 108.53 2 110.5314.24/14,831
18. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava110.06 54 108.66 2 110.6614.37/14,929
19.3/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky109.17 2 114.79 52 111.1714.88/15,527
20.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy109.10 6 111.75 0 111.7515.46/16,125
21.4/U23PETERKA Adam 1996 2 Rakovník118.27 8 108.56 4 112.5616.27/16,923
22.4/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice111.73 2 122.39 6 113.7317.44/18,121
23.5/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.119.20 4 113.91 0 113.9117.62/18,319
24.5/U23CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha111.94 4 109.10 6 115.1018.81/19,517
25.5/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.126.02 6 113.46 2 115.4619.17/19,917
26.6/DMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK114.16 8 111.52 4 115.5219.23/20,015
27.7/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky112.37 4 113.83 56 116.3720.08/20,914
28.6/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice116.59 0 112.21 56 116.5920.30/21,113
29.5/DSHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.112.99 4 126.07 10 116.9920.70/21,512
30.6/DSBALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava120.03 4 116.46 2 118.4622.17/23,011
31.6/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.113.69 6 114.56 4 118.5622.27/23,110
32.7/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha110.62 50 119.40 0 119.4023.11/24,09
33.7/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy117.28 4 119.45 0 119.4523.16/24,18
34.8/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno113.93 6 119.25 4 119.9323.64/24,67
34.8/DSMATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha115.93 4 101.67 50 119.9323.64/24,66
36.8/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice116.79 58 114.12 6 120.1223.83/24,75
37.9/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky116.38 4 135.87 10 120.3824.09/25,04
38.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.132.16 58 117.06 4 121.0624.77/25,73
39.10/DMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim115.19 6 119.78 10 121.1924.90/25,92
40.11/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy121.46 0 118.46 10 121.4625.17/26,11
41. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy149.42 6 117.89 4 121.8925.60/26,60
42.12/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha130.66 54 114.12 8 122.1225.83/26,80
43.9/U23KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha116.40 6 125.50 6 122.4026.11/27,10
44. GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha119.05 4 121.69 50 123.0526.76/27,80
45.10/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa113.28 10 132.53 4 123.2826.99/28,00
46.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava121.55 2 122.64 58 123.5527.26/28,30
47.7/VMSEDLMAIER Aleš 1980 3 Roudnice121.64 2 119.90 6 123.6427.35/28,40
48.13/DMLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha119.69 4 4.00 999 123.6927.40/28,50
49.2/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB127.02 6 122.38 2 124.3828.09/29,20
50. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy128.70 56 118.40 8 126.4030.11/31,30
51.11/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha121.17 102 124.56 2 126.5630.27/31,40
52.3/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec139.12 52 121.20 6 127.2030.91/32,10
53.12/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice117.28 56 117.68 10 127.6831.39/32,60
54.8/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov128.33 2 136.76 104 130.3334.04/35,40
55.14/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.123.19 8 131.41 56 131.1934.90/36,20
56.15/DMŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.126.18 6 141.26 6 132.1835.89/37,30
57.16/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha127.35 54 130.70 2 132.7036.41/37,80
58.4/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk140.60 4 126.74 6 132.7436.45/37,90
59.5/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha126.76 8 134.79 60 134.7638.47/40,00
60.6/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice138.02 2 125.88 16 140.0243.73/45,40
61.9/VMHEK Jan 1979 3 Roudnice147.15 52 132.11 8 140.1143.82/45,50
62.17/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK135.02 8 133.20 8 141.2044.91/46,60
63. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy131.79 12 155.46 54 143.7947.50/49,30
64.10/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy159.46 4 136.18 8 144.1847.89/49,70
65.18/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz140.22 6 162.68 54 146.2249.93/51,90
66.19/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník136.32 12 127.65 58 148.3252.03/54,00
67.7/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.140.64 8 150.83 60 148.6452.35/54,40
68.8/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.143.27 6 139.31 58 149.2752.98/55,00
69.9/ZSJAKL Vincent 2001 3 USK Pha168.33 2 145.23 6 151.2354.94/57,10
70.9/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec141.26 10 165.04 58 151.2654.97/57,10
71.20/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc149.75 2 171.03 52 151.7555.46/57,60
72.10/DSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava102.66 50 119.84 60 152.6656.37/58,50
73.10/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand148.06 8 152.11 58 156.0659.77/62,10
74. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc102.38 54 107.31 52 156.3860.09/62,40
75.11/DSKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník149.95 50 152.66 10 162.6666.37/68,90
76.13/U23MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa129.37 54 163.22 2 165.2268.93/71,60
77.11/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec114.42 52 135.13 56 166.4270.13/72,80
78.11/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc162.86 6 181.08 60 168.8672.57/75,40
79.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor173.41 0 209.81 108 173.4177.12/80,10
80.21/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha123.09 54 133.53 54 177.0980.80/83,90
81.2/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky218.90 54 167.85 10 177.8581.56/84,70
82.22/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec145.28 204 170.95 8 178.9582.66/85,80
83.3/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice200.76 160 170.91 12 182.9186.62/90,00
84.4/ZMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha173.45 10 149.11 112 183.4587.16/90,50
85.12/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha173.47 158 174.90 14 188.9092.61/96,20
86.13/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha185.45 4 188.73 114 189.4593.16/96,70
87.5/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha182.42 10 242.40 358 192.4296.13/99,80
88.6/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc192.41 10 163.28 56 202.41106.12/110,20
89.14/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB146.91 58 149.46 106 204.91108.62/112,80
90.15/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky145.35 104 145.59 66 211.59115.30/119,70
91.14/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky191.27 162 200.66 12 212.66116.37/120,90
92.12/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand159.12 54 144.84 252 213.12116.83/121,30
93.16/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí180.91 54 204.63 16 220.63124.34/129,10
94.17/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha178.08 58 213.09 12 225.09128.80/133,80
95.18/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky162.35 104 197.70 56 253.70157.41/163,50
96.19/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak202.98 56 169.92 154 258.98162.69/169,00
97.20/ZSKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand153.40 108 158.17 158 261.40165.11/171,50
98.21/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc195.07 160 168.24 118 286.24189.95/197,30
99.22/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha218.23 256 176.97 110 286.97190.68/198,00
100.2/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha205.69 118 229.23 60 289.23192.94/200,40
101.23/ZSSURMA Tadeáš 2001 3 Šumperk0.00 999 153.72 156 309.72213.43/221,70
102.24/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk225.88 156 202.30 110 312.30216.01/224,30
103.7/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha232.14 160 220.40 104 324.40228.11/236,90
104.25/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn174.45 152 181.42 310 326.45230.16/239,00
105.8/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava195.91 154 194.64 158 349.91253.62/263,40
106.9/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha223.24 162 221.86 308 385.24288.95/300,10
107.10/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand192.50 206 1.00 999 398.50302.21/313,90
108.12/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno190.96 256 206.11 260 446.96350.67/364,20
109.11/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn153.67 462 203.80 268 471.80375.51/390,00
110.23/DMVAVRLA Adam 2000 Tzunami163.78 458 1.00 999 621.78525.49/545,70
  FIALA Jakub 2001 3 Olomouc1.00 999 1.00 999 999.00 0
  MRÁKA Jan 2004 3 Olomouc1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl