5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

19.09.2015   Slalomový kanál v Roudnici n/L
ředitel: Ivan Pisvejc   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení:        
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23ROHAN Lukáš
ŘÍHA Martin
1995
1992
2 USK Pha
USK Pha
121.00 0 120.98 56 121.00 60
2.1/DSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 KK Opava
KK Opava
126.27 0 140.24 52 126.275.27/4,453
3. MALÝ Vojtěch
SVOBODA Adam
1986
1994
2 USK Pha
USK Pha
127.12 56 122.52 4 126.525.52/4,653
4.2/DSMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
129.46 8 121.56 6 127.566.56/5,447
5.1/DMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
139.25 0 129.80 2 131.8010.80/8,947
6. LHOTA Matyáš
BUSTA Jan
1999
1989
2 USK Pha
USK Pha
130.67 2 127.15 14 132.6711.67/9,642
7. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
129.01 8 132.83 14 137.0116.01/13,238
8. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
132.18 62 135.43 2 137.4316.43/13,638
9. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
145.02 54 130.76 10 140.7619.76/16,338
10.3/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
134.68 12 129.78 12 141.7820.78/17,238
11.2/U23FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
133.08 58 133.59 10 143.5922.59/18,734
12.3/U23PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
Sušice
151.73 10 143.56 8 151.5630.56/25,334
13. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
133.76 60 143.45 14 157.4536.45/30,131
14.2/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
149.41 12 158.27 20 161.4140.41/33,428
15.3/DMTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
162.33 58 153.09 14 167.0946.09/38,125
16. CUC Michal
CEPEK Matěj
1977
1998
2 Tech.Pha
SKVS ČB
163.94 66 146.85 58 204.8583.85/69,322
17.4/DMRAŠKA Tomáš
WALLISCH Vít
2001
1999
3 USK Pha
USK Pha
160.72 62 1.00 999 222.72101.72/84,120
18. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
172.64 78 175.00 64 239.00118.00/97,518
19.5/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
161.26 158 174.78 70 244.78123.78/102,316
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl